Waiting on Wednesday (121)

Christina Lauren
Beautiful Player

Když se Hanna “Ziggy” Bergstrom přestěhuje do New Yorku kvůli vysoké škole, myslí si Will Sumner, že bude jeho odpovědnost vůči malé sestře jeho nejlepšího kamaráda omezena na občasné večeře a kontrolu. Málo ví o tom, že je Ziggy připravená vymanit se ze své knihomolské skořápky a více se začít pohybovat na území přitažlivých. Samozřejmě vidí v nádherném sukničkáři Willovi nejlepšího možného mentora, který ji zasvětí do nového oboru: randění.

Will výzvu přijme se zdravou dávkou skepse a humoru, ale brzy mu dojde, že Ziggy potřebuje jen malé popostrčení, ne změnu celého světa, aby se odhalila žena, jaké si povšimne každý muž. Najednou je Ziggy pryč a místo ní jeho sny okupuje nevinně svůdná Hanna Bergstrom. Vkrádá se mu do mysli, má vliv na jeho náladu a dokonce útočí na jeho striktně nezávaznou vztahovou politiku. Vše se prohloubí ve chvíli, kdy se konzultace přesune mezi pokrývky.

Vím, že půlka z vás tuhle sérii zbožňuje, druhá půlka si tluče na čelo, jak může být něco tak stupidního, no mě ohromně baví a po tom všem, co mi už prošlo rukama, musím říct, že je kvalitativněji napsaná než mnohé jiné. Kruťte si nade mnou hlavou, jak se vám zachce. Na třetí díl se ohromně těším. Je mi jasné, že co se týče hlavní zápletky nepůjde o nic přelomového, ale styl vyprávění autorek mi sedí a baví mě.

 

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. Kristiana Alex napsal:

    Teda, musím říct, že jsem o téhle sérii neslyšela. Nebo možná ano, ale vytěsnila jsem ji jakožto nezáživnou. Když tak ale koukám na anotaci, nemuselo by to vůbec být špatné. Ba naopak, hodně jsi mě nalákala, takže s po ní kouknu. I když, zvládnu jí v angličtině? Jsem celkem začátečník, tak nevím, jestli to nebude na mne příliš složité.
    Kristiana Alex recently posted..Komentujeme, společně!My Profile

    • Syki napsal:

      První díl vyšel u nkladatelství JOTA, druhý se chystá na příští rok nejspíš 🙂 Přeloženo to bylo hezky a trefně, ale ani originální podoba nemá moc těžkou angličtinu, takže bys to zvládla 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..