Paperback vs. Hardcover (14)


The Statistical Probability of Love at First Sight by Jennifer E. Smith
Vlevo: hardcover
Vpravo: paperback

Verdikt: Paperbacková obálka knihy mi přijde taková veselejší, přítelštější i příjemnější. Ta hardcoverová je spíše fotka, kontrast černé, bílé a červené je hezký a roztomilé je i to srdíčko, dokonce se tématicky i víc hodí k samotnému názvu knihy a obsahu. Na té české se mi zase líbí to letadlo, i když kdybych nevěděla, co je to za knihu, nejspíš bych si jí v knihkupectví ani nevšimla.


Cryer’s Cross by Lisa McMann
Vlevo: hardcover
Vpravo: paperback

Verdikt: Kdybych originální obálku neznala a nevěděla, o čem kniha je, paperbacková obálka by mi pěkně zamotala hlavu. Nevím, jak jste na tom vy, ale mně to připomíná spíš nějakou romanťárnu, přitom to má být paranormálka s trochou mystična. Knihu jsem ještě nečetla, ale hardcoverová obálka mě děsí víc, než ta naše česká.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

4 Responses

 1. Filipskh napsal:

  Musím souhlasit, že česká obálka Prokletého města vypadá trochu divně… 😀 Raději bych taky bral ten hardcover… Ona to je taková ta knížka, kde se vyskytují prvky hororu a ten paperback s tím nemá nic společného:D
  Filipskh recently posted..Review: Svítání osuduMy Profile

 2. mayiree napsal:

  Ani jednu z knih sice neznám, ale ‚Cryer’s Cross‘ v paperbacku bych si asi opravdu nekoupila. Zatím jsem se nestala fanynkou červené knihovny a nic jiného mi to nepřipomíná. 🙂 Ale česká a hardcover se mi celkem líbí.
  mayiree recently posted..„Knižná reťazovka“ #07My Profile

 3. Mona napsal:

  U první knihy se mi líbí paperback, kdy musím souhlasit, že je veselejší 😀 U druhé knihy neví, obojí jsou zvláštní 🙂 Tyto články tohoto typu mám moc ráda 😀
  Mona recently posted..Letní soutěžMy Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..