Poznej blogera: Stuff I fucking love. No more to say!

Název blogu: Stuff I fucking love. No more to say!

Adresa blogu: http://stuff-i-fucking-love.blogspot.cz/

Pisatel blogu: Monica Cernek (Jihomoravský kraj)

Jazyk blogu: český

Knižní blog: ne

O blogu: Můj blog je zaměřený na věci, které mám ráda. Pravidelně se tam objevují články o mých dvou oblíbených herečkách, Emmě Watson a Ashley Greene. Také tam přidávám své recenze na knihy, které jsem četla a filmy, které jsem viděla. Důležitou částí mého blogu je i „deníček“, který se snažím co nejvíce aktualizovat. V deníčku se dozvíte věci týkající se mého života a někdy tam narazíte i na nějakou tu moji fotku.

Zaměření blogu: Young adult, urban fantasy, paranormal romance

Délka blogování: cca 2 roky (stav k 29.3.2013)

Důvod blogování: K blogování jsem přišla díky stránce blog.cz na které jsem si jednoho letního dne rozhodla založit blog, jen tak z legrace. Ani ve snu by mě nenapadlo, že blogovat budu ještě za několik let. Na blogování mám ráda, to že člověk může svobodně říkat svůj vlastní názor a číst názory ostatních. Je to pro mě takový způsob relaxace.

Kontaktní údaje: Twitter – @MonisC25; Tumblr – http://monisc25.tumblr.com/; We Heart It – http://weheartit.com/MonisC25; GoodReads – Monica Cernek

Pár slov na závěr: Jen bych chtěla říct, že mám opravdu hodně ráda stránku Knižní doupě a když nevím co číst, tak je to má první volba kam se podívat!

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..