Blogspirace (19)

Tohle meme mají na svědomí GrowingUp YA a saz101.

Jeho účelem je pomoci vytvořit nějakou jiskru inspirace pro blogery, čtenáře i spisovatele. Jakýkoliv inspirační citát/obrázek/video. Postovat svou blogspiraci byste měli každý týden, jakýkoliv den si sami vyberete. Zkuste někoho něčím a k něčemu inspirovat, nejspíš tím inspirujete i sami sebe, nebo alespoň někoho potěšíte.

Ačkoliv v současné chvíli nejspíš někde bezhlavě pobíhám po Praze, neochudím vás o další příspěvek do Blogspirace. Na JuliuJM15 jsem včera narazila úplnou náhodou, když jsem hledala nějaké obrázky do recenze k poslednímu dílu Kroniky Cartera Kanea. Každopádně Julia na svém TUMBLR postuje obrázky k různým knižním sériím – nejčastěji jde o Percyho a Hunger Games.

Není ovšem jediná. Na TUMBLR (potažmo tedy hlavně i deviantArtu) je plno umělců, jež sleduju, protože se mi moc líbí, jaké obrázky vznikají z jejich představivosti a týkají se mých oblíbených postav. A tak u toho Percyho světa zůstaneme.

Výborné Percyho bannery s různými postavami i texty postuje WhyWeLoveJPO. Najdete tam celou řadu hezkých, vtipných a zamýšlejích obrázků, které určitě potěší každého fanouška sérií.

A nakonec jedna z mých nejoblíbenějších přispěvatelek obrázků k Percymu, Viria. Její obrázky jsou jedny z nejlepších, nejhezčích a nejvíce vám vezmou dech, když si přečtete, co k některým připsala a jak moc tak odráží charaktery jednotlivých postav.

Někdy strašně závidím těm, kteří něco podobného dokážou. Vlastně závidím vám všem, kteří umíte takhle krásně kreslit. Já sama sice nejsem žádný amatér a nějaké postavičky taky dokážu – a ne, nevypadají nijak příšerně – ale k tomuhle mám hodně daleko. Raději zůstanu u čtení knih a blogování, to mi jde líp, tady se můžu vykecávat.

Jako poslední třešničku na dortu vám tady dávám link na oficiální TUMBLR k druhému Percyho filmu. Sice tam toho zase tolik ještě není, ale myslím, že se to časem pořádně rozjede. Myslím, že jste poznali, jak moc se na nového Percyho těším a jak moc mám celé tohle universum ráda.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..