Blogspirace (10)

Tohle meme mají na svědomí GrowingUp YA a saz101.

Jeho účelem je pomoci vytvořit nějakou jiskru inspirace pro blogery, čtenáře i spisovatele. Jakýkoliv inspirační citát/obrázek/video. Postovat svou blogspiraci byste měli každý týden, jakýkoliv den si sami vyberete. Zkuste někoho něčím a k něčemu inspirovat, nejspíš tím inspirujete i sami sebe, nebo alespoň někoho potěšíte.

Před nedávnem jsem při brouzdání po zajímavostech narazila na něco, co mě vážně pobavilo a bylo mi hned jasné, že se o to s vámi musím podělit. Patříte k těm, kteří netrpělivě vyhlížejí třetí řadu Game of Thrones? Už se nám to čekání krátí… ale přesto se můžeme pobavit nad něčím, co je originální a vtipné.

Zkuste si představit, že by se děj GoT odehrával v prostředí střední školy… a nečekalo by se na zimu, ale na maturitní ples. Že to zní až moc šíleně? Ani ne. Na této myšlence vzniká komediální webová série na YouTube a na paškál si bere postavy a jejich knižní osudy. Bohužel je to všechno v angličtině, takže více se pobaví ti, kteří anglicky mluví. Ale myslím, že i pro začátečníky to zase tak strašné s tou angličtinou nebude.

YouTube | FaceBook | Twitter | Tumblr

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

1 Response

  1. E_V_E napsal:

    To je dobré 8D
    E_V_E recently posted..Šílenství obálek #11My Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..