Trailer Thursday (47)

Prodigy

(Legend #2)

Marie Lu

June a Day dorazí do Vegas zrovna ve chvíli, kdy se stane nemyslitelné: Elector Primo zemře a jeho syn, Aden, nastoupí na jeho místo. Zatímco Republika je na pokraji chaosu, přidají se oba ke skupině rebelujících Patriotů ve snaze pomoci Dayovi osvobodit jeho bratra a nabídnout stupínek ke Koloniím. Patrioti ovšem mají jednu podmínku – June a Day mají zavraždit nového Electora.

Je to jejich šance, jak změnit národ, jak dát hlas lidem, kteří byli umlčováni příliš dlouho.

Ale June si uvědomí, že tenhle Elector není ani trochu podobný svému otci a začne se svým úkolem trápit. Co kdyby mohl Aden být novým začátkem? Co když může být víc než jen ztráta a pomsta, zloba a krev – co když se Patrioti mýlí?

Už je to sakra dlouho, co jsem četla první díl. Anebo mi to tak alespoň připadá. Původně jsem si myslela, že se mi kniha nijak zvlášť líbit nebude, nakonec mě autorka přesvědčila, že to umí. Na druhý díl se tedy ohromně těším. Je mi ale jasné, že mě zase na pokračování nechá čekat další rok a to se mi moc nelíbí 🙁 Každopádně jsem moc ráda, že se k nám tato dystopie dostala, protože patří mezi horní topku, kterou byste si rozhodně měli přečíst.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..