Trailer Thursday (44)

Carnival of Souls

Melissa Marr

Ve světě daimonů je nastolena pevná hranice mezi mocnými a slabými. A srdcem Města je Karneval duší, kde je vražda a potěšení k prodeji. Jednou za generaci Karneval pořádá smrtící soutěž, která dovoluje každému daimonovi šanci připojit se k vládnoucí elitě. Bez konkurence budou Aya a Kaleb čelit chmurné budoucnosti – z různých důvodů. Pro oba dva je boj na smrt jediným způsobem, jak začít žít.

Všechno, co Mallory o Městě ví, že její otec – spolu s každým dalším mágem – z něj uprchl, aby žil v lidském životě v exilu. Místo, aby měla obyčejný život dospívající, plný kamarádů a možná i trochu té lásky, dává si na ulicích pozor před hrozbami, skrývá se a snaží se přežít. Ví, že je jen otázka času, než ji daimoni najdou, a proto se připraví na nevyhnutelné. Ačkoliv Mallory toho o Městě ví pramálo, každý obyvatel Města ji zná. Mají pro ni totiž jasné plány a brzy to i Mallory vtáhne do nebezpečí Karnevalu duší.

O knize jsem sice věděla dávno, ale více mě zaujala až poté, co jsem viděla tenhle trailer. Protože je famózní. I ta hudba mě dostává. Kdybyste hledali, o jakou píseň jde, je to Far From Home od Five Finger Death Punch.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 komentáře

  1. Axia napsal:

    Ta obálka úplně křičí Přečti mě. Námět knihy mi připadá, jako by autorka napsala paranormální verzi Hunger games. Jsem na příběh hodně zvědavá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..