Blogspirace (1)

Tohle meme mají na svědomí GrowingUp YA a saz101.

Jeho účelem je pomoci vytvořit nějakou jiskru inspirace pro blogery, čtenáře i spisovatele. Jakýkoliv inspirační citát/obrázek/video. Postovat svou blogspiraci byste měli každý týden, jakýkoliv den si sami vyberete. Zkuste někoho něčím a k něčemu inspirovat, nejspíš tím inspirujete i sami sebe, nebo alespoň někoho potěšíte.

Myslím, že u nás byly podobné a různé variace něčeho takového. Já jsem si řekla, že se do nového roku pustím do Blogspirace a každý pátek vám přinesu nějakou zajímavost nebo něco, co se mi líbilo. Jestli se chcete zapojit, jen do toho! Ráda se podívám na cokoliv, co se zalíbilo vám. Nevím, jestli se to u někoho z vás uchytí i jako pravidelné meme, pokud byste chtěli, můžu ke svým článkům přidávat i linkovače a vy své příspěvky budete moci připojit. Takhle nejsnáze uvidíme, co inspiračního jste si našli vy. Čtenáři se samozřejmě mohou zapojit také a to tak, že mi pod články připíšete, co tento týden inspirovalo vás. Ať už je to cokoliv – nějaký trapas, nějaký vtip, video, píseň, obrázek… Uvidíme, jak nám to půjde.

Tohle video jsem vám ukazovala už hodně dávno. Možná ho najdete v nějakém ze starších článků tady na blogu. Narazila jsem na něj úplnou náhodou a od té doby se stalo jedním z mých nejoblíbenějších. Pokud byste chtěli verzi s titulky, abyste věděli, o čem vlastně zpívá, podívejte se sem. Nevím jak vás, ale mě pokaždé tohle video rozesměje. Po jistou dobu jsem dokonce měla tohle vyzvánění na mobilu.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

2 Responses

 1. E_V_E napsal:

  8DDD Na tom videu som sa už aj minule smiala 8D je geniálne 8D
  Ten „spevák“ vyzerá trochu ako ten herec z Warm bodies (zombie) 8D
  E_V_E recently posted..Zimní dumání #5My Profile

 2. Táňa napsal:

  Tohle video jsem u tebe už viděla a od té doby ho mám strašně ráda 🙂 Vždycky pobaví a někdy sis tim i pobrukuju 🙂 Jinak tohle meme ( projekt ) je opravdu zajímavé. Uvidím možná se také zapojím 🙂
  Táňa recently posted..Zamilovaní anděléMy Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..