Wallbanger

Autor: Alice Clayton
Wallbanger_bookOriginální název: Wallbanger
Český název: Nabíječ
Knižní série: Cocktail
Díl: první
Žánr: adult, romance, erotika
Věková hranice: 20+
Hodnocení: 5 hvězdiček

Caroline je designérka interiérů a zrovna se přestěhovala do nového bytu. Má věrné kamarádky už od vysoké školy, na které se může plně spolehnout, ve své práci je úspěšná, a i když nemá přítele, společnost jí dělá alespoň její kocour. Co je pro ni osobně ovšem horší, už je to nějaká doba, co měla O. A zoufale jej nemůže najít, což ji frustruje.

Frustrace se ještě zhorší ve chvíli, kdy jí jednou brzo ráno probudí bušení do stěny ložnice a podivné vzdechy. Brzy jí dojde, že si její soused nejspíš vesele užívá sexu. Na tom by nebylo nic špatného, pokud by do toho ale nebušil tak silně, až jí spadne obraz na hlavu a taky jí posune postel. Caroline tomu nepřikládá takovou důležitost, až do chvíle, kdy se stejný proces opakuje tři noci po sobě. Pokaždé jde o jinou ženštinu, ale stejného a velice schopného Simona.

Její nový soused do toho zjevně buší hlava nehlava… a odnáší to hlavně Caroline. Nemůže kvůli vzdechům i mňoukání (!) slečen spát. Přitom toho magického Simona ne a ne zahlédnout, když se se svými postelovými dobrodružstvími ráno loučí u dveří bytu. Nabíječ si evidentně umí užívat, jenže všeho je jednou moc a tak se při jedné jeho postelové seanci Caroline nakrkne a celá naštvaná mu buší na dveře. Ani jeden z nich netuší, jakým směrem se pozdější události uberou…

Nakladatel: Omnific Publishing (EN), Mladá fronta (CZ)
Počet stran: 300 (EN), 280 (CZ)
Vazba: Brožovaná (EN), Vázaná (CZ)
Vydání v USA: 25.11.2012
Vydání v ČR: 8.2.2014

Datum četby: 3 dny, prosinec 2012, v angličtině

Reakce bezprostředně po dočtení knihy: No bylo mi pěkně horko.

Oficiální stránky knihy
Oficiální stránky autora

Můj názor: Za všechno může Nikki Finn. Ona, jedině ona. Přivedla mě k téhle knize a já jsem za to jenom ráda. Možná bych si k ní časem našla cestu sama, ale jsem radši, že jsem ji četla dříve než později. Protože jsem se u žádné erotické knihy nesmála od začátku do konce, tak moc, že se i mamka ptala, jestli se mi něco nestalo. Tohle je kniha, kterou by rozhodně měli přeložit do češtiny, aby se všechny ženské měly čemu od srdce zasmát.

Dámy a hlavně dámy, tahle kniha je naprosto geniální. Od začátku do konce. Caroline je úžasně vtipná a sympatická hrdinka, s níž jsem se osobně dokázala skoro ve všem ztotožnit. Nejspíš i proto jsem si knihu tolik užila. Caroline je de facto já 😀 Hlavou jí běží stejné myšlenky, ve stejných podobách, s naprosto stejnými závěry. Byla jsem z jejích prupovídek naprosto odrovnaná. Jak se u nás říká „vychlámaná jak lečo“. Já smíchy i brečela, opakovaně.

Carolina cesta za hledáním O, tedy orgasmu, je úžasná. Její interakce se sexuální mašinou v podobě souseda je skvělá. Její kamarádky jsou možná lehce neuvěřitelné, ale bude vám to naprosto jedno, protože celkově vás kniha tak pohltí, že budete hltat stránku za stránkou. Líbí se mi, že příběh není jednotvárný a i když vám nejspíš bude jasné, jak to celé skončí, vůbec to nevadí. Chvílemi mi přišlo, že jsem se dívala na nějaký sitcom, jindy jsem dokonce byla součástí onoho sitcomu.

Ještě lepší je to, že to opravdu erotická kniha je. Takže se o všem mluví dost otevřeně a po většinu času i dost ujetě. Caroliny rozmluvy se svým vnitřním já, se svou vnitřní bohyní a s jejím ztraceným O jsou k popukání. A bože, některé situace… Já tu blábolím a blábolím, protože netuším, jak nejlépe popsat tu rozkoš, jakou jsem při knize prožívala. Myslím rozkoš mé bránice, když jsem smíchy sotva popadala dech. Chci taky svého Simona. Fakt že jo. Mohla bych nějakého dostat pod stromeček!

Autorčiny další knihy jsem nečetla, možná se na ně podívám, každopádně bych byla velice ráda, kdyby brzy napsala něco podobného… Geniální, naprosto geniální. Jak už jsem řekla výše, TUHLE knihu by měli přeložit a vydat a ne to, co nám teď vehementně všude všechno cpou. Wallbanger má všechno, co vás naprosto dostane.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. vykyi napsal:

    Ahoj,
    anotace a tvá recenze mě opravdu hodně nalákaly, abych se po knížce podívala. Nenašla jsem sice nic moc bližšího ke knize, ale prý je napsaná podle ff na Twilight, které se dá ještě někde stáhnout. 😀 Je zajímavé, co ze čtyř knih všechno nevznikne. 😀

  2. Radka napsal:

    Ahoj,
    pěkně napsaná recenze, knihu teď čtu a taky se moc bavím. Jak ráda bych nějakého toho Simona potkala, i když jsem už roky dobře a šťastně vdaná, ale zažít znovu to erotické dusno….:-) Z toho, co jsem v poslední době přečetla, mi podobně jako Wallbanger vyčnívá z davu Love…from both sides od Nicka Spaldinga, místy jsem se smála na plné kolo a knihu rozhodně doporučuji!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..