Posuď knihu podle obalu (89)

Název knihy: Star Cursed

Autor: Jessica Spotswood

Datum vydání: 18.6.2013

Anotace na GoodReads: Díky Bratrstvu, které pronásleduje čarodějnice jako nikdy dříve, potřebuje rozdělené Sesterstvo, aby Cate probudila svou magickou sílu. Poté, co je Cateina kamarádka Sachi uvězněna za používání kouzel, po válce prahnoucí Sesterstvo Cate slíbí, že jí pomůže její síly najít – pokud je ovšem Cate ochotná ohrozit každého, koho miluje.

Cate nechce být zbraní a rozhodně nechce do všeho zatáhnout své přátele ani Finna. Ale když Maura i Tess vstoupí do Sesterstva, projeví se Maura více než jasně o svých plánech dovést Sesterstvo k vítězství. I kdyby byly potřeba oběti. I kdyby to mělo znamenat zánik Cate. I kdyby to znamenalo obrovskou válku.

Můj názor: Čarodějnické knihy mám ráda, i když jsem jich pravda zase tolik od Harryho Pottera nečetla. Born Wicked, první díl série, mě ovšem velice mile překvapilo a četbu knihy jsem si krásně užila. Zásluhu na tom má jistě časové zasazení příběhu a i samotné postavy. Nedávno se odtajnila obálka druhého dílu a i když není tak dechberoucí jako u prvního dílu, pořád je krásná. Líbí se mi, jak je na obálce zobrazeno, že přicházejí mraky, i celkově tmavě modrá barva a modelka na obálce vypadá dosti křehce. Už se pokračování nemůžu dočkat, protože první díl skončil pěkně zamotaně.

 
 
 


Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

3 Responses

 1. Pim napsal:

  Syki, chybka se vloudila, u autora máš napsanou Beccu Fitzpatrick. 😉
  A jinak obálka je to pěkná, taková decentní, ale zas mi nepřijde, že by byla nějak zvlášť originální – jenže co je dneska originální, co? 😀

  • Syki napsal:

   No, vidíš, jak se mi to popletlo. Já tam dokonce měla dvě autorky 😀 Alespoň to někdo čte…

 2. Maťa napsal:

  ta obalka je krasna, ale bola by krajsia bez tej modelky, ktora mi tam vadi
  Maťa recently posted..I´m obsessed with… 2My Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..