2. blogové narozeniny – výherci

Uff, řeknu vám, že to bylo pořádné počítání. Do soutěže se zapojilo 202 lidí, celkově šlo o 735 vstupů. Soutěžilo se o 15 cen. I když bych vás velice ráda obdarovala všechny, bohužel to nejde. Třeba budete mít štěstí v příštích soutěží. Jednou se na vás to štěstíčko usměje, uvidíte.

Ceny do soutěže věnovala nakladatelství Baronet, CooBoo, FRAGMENT a METAFORA a má maličkost.

Dřív, než ale skočím k výhercům, odpovím na některé z otázek, které jste mi kladli v komentářích formuláře. I když je mi jasné, že většina z vás spíš skočí přímo na jména vítězů. Ale i přesto…

Ne, nejsem robot 😀 Jen si ráda povídám a píšu. Nedělá mi velký problém si sednout, otevřít editor a prostě začít psát. A je jedno, jestli jde o recenzi, meme, informační článek, nebo něco jen tak. Nemusím stokrát přemýšlet nad tím, co napíšu, píšu od srdce, nevymýšlím si a nelžu. Pravda, ne vždy svým názorem sednu všem do noty, ale tak už to holt v tom životě bývá. Berte nebo nechte být. Musí existovat důvod, proč se ke mně nadále vracíte a kvůli mým krásným očím to určitě nebude. Za prvé jste je nejspíš nikdy neviděli na živo a za druhé… co jsem to chtěla napsat? Nevadí 😀

Určitě se nebojte mi napsat klidně na mail, nebo na FB do zpráv, nebo tady na blogu prostřednictvím kontaktního formuláře nahoře. Ptejte se na vše, co vás zajímá, i v případě, že budete potřebovat pomoci nebo si nebudete něčím jistí. Vždycky odpovídám na dotazy. Žádný učený z nebe nespadl a myslím, že bychom si měli vzájemně pomáhat. I já se neustále učím něco nového, abych neusnula na vavřínech.

Ohledně recenzí na různé knihy. Dostávám recenzní výtisky, takže podle toho co si vyžádám nebo co dostanu, se odvíjejí recenze na blogu. Samozřejmě mám doma plno koupených knih, na které se chystám. Snažím se to vyvažovat, ale po čtyřměsíční odluce od blogování mám pořád co dohánět. To neznamená, že bych ve svých recenzích lhala. Vybírám si to, co se mi líbí a nerecenzuju něco, o čem dopředu vím, že se mi to líbit nebude. Nikdy jsem v ničem nelhala a nebudu v tom začínat ani teď. Mým cílem není všem okolo pochlebovat, ale přinášet své pravdivé názory.

Že byste rádi viděli víc z mé tvorby, inu… sice si píšu knihu, dvě… ale nikdy je nebudu dávat sem na blog. Stejně jako nebudu dávat na svůj blog sto dalších věcí souvisejících s knižním blogem. Tohle je mé místo pro recenze a meme, či projekty, kde vás upozorňuju na to, co mě samotnou zajímá. Nevidím důvod v tom, abych si blog zaplacávala dalšími věcmi. K tomu mi slouží FB stránka blogu a nově se budu projevovat také na Knižním vesmíru. Takže jej nezapomínejte sledovat, pokud nechcete, aby vám unikla nějaká knižní zajímavost, případně rozbory a doporučení. Věřte mi, že na vše dojde. Kromě toho ke Knižnímu vesmíru také plánuju subdoménu určenou pro všechny pisálky. Místo, kde budou moci publikovat své povídky, knihy, poezii a tak dále.

Ano, začnu opět se svými návody Jak na to. Sice už teď vím, že se po mých návodech objeví silná kritika, jako ostatně vždy, ale co. Je mi líto lidí, kteří mají tak nudný život, že se musí dokolečka zabývat tím mým. Už bych mohla být zvyklá, že cokoliv řeknu, bude nemilosrdně použito proti mně. Nedá se nic dělat. Já se ovšem nezměním a pořád budu taková, jaká jsem.

Na závěr tohoto mého monologu chci poděkovat všem, kteří opakovaně můj blog navštěvujete. Snad už mě znáte a na pomluvy nedáte. Děkuju všem za moc pěkné a zajímavé podněty a zajímavosti. Jsem ráda, že se vám u mně líbí a doufám, že budete chodit i nadále. Můžete se těšit na spoustu dalších projektů, soutěží, recenzí a ano, i meme. I když je plno lidí kritizuje, vím, že je máte rádi. Každý z vás si v nich najde něco jiného, a o tom to je. Takže dost mého nekonečného plkání a vzhůru k vyhlášení výherců:

1. místo – #1 TerushQaH

2. místo – #168 Miya

3. místo – #419 annejude

4. místo – #636 Maťa

5. místo – #413 Aynarra Tulrgar

6. místo – #146 Dinky

7. místo – #274 Nel-ly

8. místo – #217 Miruš

9. místo – #325 V.

10. místo – #201 madlenka

11. místo – #543 chiquita

12. místo – #594 Zoey42

13. místo – #334 laurdes

14. místo – #712 Romule

15. místo – #54 Emily

!!! GRATULUJI !!!

Všem výhercům se během dneška ozvu prostřednictvím emailu, na který mi musí do 72 hodin odpovědět, jinak losuji jiné vítěze.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

6 Responses

 1. JuliaR napsal:

  Gratuluji! 🙂
  JuliaR recently posted..FILMOVÁ RECENZE: Rozbřesk- 2.částMy Profile

 2. Makina napsal:

  Výhercům moc gratuluji a tiše závidím, ceny jsou to nádherné 🙂

  Syki, k tomu monologu, skoro jako bys mi mluvila z duše. Že jsou recenze vždycky pozitivní a tím pádem na objednávku nakladatelství? S tvým programem přece nebudeš recenzovat každý brak. Možná by stačilo zavést nějakou „černou listinu“ nejhorších knížek 😀
  P.S.: Podle fotky máš oči krásné, tak se nedělej!

 3. Patt napsal:

  Gratulujem 😛 pridávam sa k tichíím závidiacim 🙂 papa

 4. Wer. napsal:

  Jééé, moc a moc děkuji!! 🙂 Jsem opravdu moc ráda! A ostatním gratuluji 🙂
  E-mail jsem už odeslala. Došel? 🙂

 5. Mischa napsal:

  Taky gratuluji výhercům. 🙂
  Mischa recently posted..Recenze: GlitchMy Profile

 6. Miya napsal:

  Já vyhrála? No to je neuvěřitelné. Díky moc! A gratuluji i ostatním výhercům. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..