Zajímavosti z blogosvěta (10)

Pamatujete si ještě na tuhle mou rubriku věnující se našemu knižnímu blogosvětu? Je na čase ji zase oprášit. Takže copak se nám objevilo nového?

Recenzní šílenství

Ano, právě v takovém stavu se momentálně sama nacházím. Určitě jste si všimli, že čtu jeden recenzní výtisk za druhým a pravidelně také na ně uveřejňuju své recenze. Což o to, ne že bych recenzní výtisky nerecenzovala i dříve, ale momentální nával knih mě nenechává v klidu a já tak čtu, čtu, čtu a píšu, píšu, píšu. Nechci, abyste si mysleli, že teď už pojedu jen recenze na knihy nakladatelství. Není to tak a nikdy to tak nebude. Mám doma hromadu knih, které jsem si koupila a které si chci přečíst a také zrecenzovat. Jen nevím, kdy si na to v tom shonu najdu volnou chvíli. Pořád mám pocit, že blog po mém návratu není úplně stoprocentní. Nejspíš se můj pocit více ustálí, až zase začnu s nějakým svým projektem a konečně si už zvyknu na to, že nejsem v zahraničí, ale doma. Každopádně tak jako tak doufám, že se vám recenze líbí a že stále nacházíte nové knihy k četbě.

Oslav není nikdy dost

Aneb neslaví jen Knižní doupě, ale i jiné blogy. Nejdřív vás ale ještě upozorním na právě probíhající soutěž na Knižním doupěti. Výherců bude celkově 15 a doteď se mi přihlásilo 138 lidí. Tak nepropásněte svou šanci! Své narozeniny také brzo oslaví Life Full of Books. Takže nezapomínejte sondovat terén, ať vám nic neunikne.

Projektování přichází

Aneb konečně přichází Knižní doupě s nějakým projektem, co? Nový podzimní projek Na křídlech fantazie začne už tento čtvrtek. A o čem je? Podívejte se sami a připojte se. Kromě toho přichází i Awekki se svou Knižní vzpourou. Vypadá hodně zajímavě. Ettelëa má zase pro všechny milovníky klasické fantasy Velký Tolkien Marathon.

Recenze, které mě zaujaly…

A teď přicházím s hotovou smrští recenzí: Prokletí krve, Nadpozemská, Tajemství upírů, Prokleté sestry, Temná horečka, Crowfieldska kliatba, Město upírů, Poklad, Kruh, Espressologie, Ahoj z nebe, Marcelo objavuje skutočný svet, Tweety s city, Věk zázraků, Záblesk, Spoutaní, Loď mezi hvězdami, Phoenix, Čísla, Štvanice, Vlny zmítané smrtí, Dotkni se temnoty, Třináct relikvií, Poslední z bohů, Zlodějka knih, Bitva o Hex Hall, Zásvětí, Draki, Mrazivé leto, Kůň a jeho chlapec, Vidím to, co vrah, Osudové rozhodnutí, Cinder, Horečka, Hněv bohů, Delirium, Ockov malý anjelik a Bílý kůň.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. Lenka napsal:

    Tolik nových věcí. 🙂
    Lenka recently posted..Waiting on Wednesday – 1.My Profile

  2. E_V_E napsal:

    Aj ja mám dosť vecí na čítanie a nemám čas 8D alebo by som mala robiť iné a skončím pri čítaní knihy…buď-alebo 8D
    E_V_E recently posted..Záblesk #1My Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..