Z českých knižních luhů a hájů

Přináším vám krátkou zprávičku o knižních novinkách, pro případ, že nesledujete facebookovský profil Knižního doupěte.

Nakladatelství Baronet spustí 22.10.2012 nový eshop! Zaregistrovaní čtenáři se mohou těšit na výhody jako je sleva 25 % na každý zakoupený výtisk, sleva 30 % na knihy v předprodeji, při odběru alespoň 5 knih v jedné zásilce získáte hodnotný knižní dárek zdarma a od 5.11. do 16.12. připravují na každý týden slevovou akci, při které si čtenáři budou moci doplnit i některé série se slevou vyšší jak 30 %. Nově je Baronet také na FaceBooku! Takže si je upalujte dát do oblíbených, ať vám nic neunikne!

Internetové knihkupectví Knihcentrum.cz má od 1.10. do 31.10. 20% slevy na knihy nakladatelství FRAGMENT. Například takový box všech čtyř dílů série Odkazu Dračích jezdců si můžete koupit až o 200 Kč levněji a to se určitě vyplatí. Mimo jiné můžete zkusit své štěstí a do konce měsíce zasoutěžit o knihu Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Nezapomínejte Knihcentrum sledovat také na FaceBooku.

S 25% slevou na měsíc říjen příchází také nakladatelství Albatros. Sleva se vztahuje na knihy z produkce tohoto nakladatelství. Za zmínku určitě stojí nedávno vydaná kniha Čarodějka a čaroděj, klasika Bílý tesák, knihy Laurie Stolarzové, knihy série Artemis Fowl, knihy skvělé Enid Blytonové a v neposlední řadě úžasného Harryho Pottera. Sledujte nakladatelství Albatros na FaceBooku.

No a pokud to někomu z vás uteklo, internetové knihkupectví Martinus.cz si na měsíc říjen připravilo velkou Knižní výzvu. Knihkupectví každý týden zveřejňuje nové otázky. Kampaň navrhla agentura Zaraguza Digital, která se o značku Martinus stará už tri roky na Slovensku a spolu s otevřením české pobočky v Praze rozbíhá také komunikaci Martinus.cz. Společně už vytvořili oceněné kampaně jako např. Nejdelší banner na světě, Antistresové Vánoce, Knihoskop nebo Den nepřečtených knih, který je momentálně v nominaci na Křišťálovou lupu. Sledujte knihkupectví na FaceBooku.

Kromě toho se nám od 20.10.2012 opět rozjíždí Knihománie. O co jde? Když se potká nakladatel s nakladatelem, baví se o knihách. Když se potká kniha s knihou, baví se o knihkupcích. A víte, o kom se baví knihkupci? … no přeci o vás! Knihkupci myslí na své čtenáře a Knihománie je toho důkazem. Více než 250 českých knihkupců se zapojilo do podzimní akce významných českých nakladatelů a společně svým čtenářům přinášejí bestsellery, které nepochybně stojí za vaši pozornost.Pouze Knihománie je schopna potěšit čtenáře všech věkových kategorií. Navíc ke každému bestselleru získáváte dárek navrch – velkou soupravu na balení dárků. Sledujte Knihománii na FaceBooku.

A ještě menší poznámka na závěr. Pokud stejně jaké já i vy pokukujete po novém vydání Jméno větru a Strach moudrého muže, najdete je na webových stránkách nakladatelství Triton za 348 a 384 Kč. A to je oproti pěti stovkám podstatný rozdíl, nemyslíte?

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Rodaw napsal:

    Skvělý článek 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..