Trailer Thursday (27)

Stormdancer

(The Lotus War #1)

Jay Kristoff

UMÍRAJÍCÍ ZEMĚ

Impérium Shima je na pokraji kolapsu životního prostředí, zdecimované industriální mechanizací a stroji cechu Lotus. Obloha je rudá jako krev, země se dusí toxickým znečištěním a divočina je zpustošena díky masovému vymírání živočišných druhů.

NEMOŽNÁ CESTA

Císařským lovcům Shōgun slíbí vysokou odměnu za to, že polapí hromového tygra – legendární zvíře, napůl orel, napůl tygr. Ale i ten blázen ví, že hromového draka nikdo neviděl už celá staletí. Ovšem pokud zklamete Shōguna, bude vás to stát život.

ŠESTNÁCTILETÁ DÍVKA

Yukiko je dítě klanu Lišky, má moc, kterou musí skrývat, jinak by ji to mohlo stát život – ceh Lotus by se o to už postaral. V doprovodu otce na lovu se najednou ztratí a narazí na někoho, koho by určitě neočekávala. Mladá žena, sama v posledním kousku divočiny, se zmrzačeným hromovým tygrem po boku. A i když slyší jeho myšlenky, i když mu zachránila život, všechno, co ví jistě, je to, že by ji raději viděl mrtvou, než aby jí pomohl.

Ale společně tato dvojice dojde k nezlomnému přátelství, které může znamenat i pád císařství.

Na tenhle trailer mě upozornil sám autor v den, kdy vyšel. A já jsem samozřejmě nemohla nijak, než se s vámi o něj podělit. Na tuhle knihu se osobně dost těším. Četla jsem na ní velice pochvalné recenze. I když ta míchanice zní docela podivně, uvidíme, co z toho nakonec vyleze. Doufám, že mě kniha nakonec nezklame.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

3 Responses

 1. Nikki Finn napsal:

  mazec trailer 😀

 2. E_V_E napsal:

  Dobrá hudba v traileri 8D taká desivá akčná 8D
  E_V_E recently posted..Zpěvavé léto #13My Profile

 3. a.j. napsal:

  Tak takový trailer jsem vážně nečekala 😀 ale i ta kniha samotná vypadá dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..