Posuď knihu podle obalu (77)

Název knihy: Arise

Autor: Tara Hudson

Datum vydání: 5.6.2012

Anotace na GoodReads: Amelia – stále chycená mezi životem a smrtí – musí bojovat za každou chvíli svého vztahu s Joshuou. Jen stěží se můžou políbit bez toho, aby Amelia najednou nezmizela. Při pátrání po odpovědí se s Jushuou rozhodnou navštívit jeho stejně nadané příbuzné v New Orleans. Ale i ve městě, kde se to nadpřirozenem jenom hemží, nakonec skončí s ještě větším množstvím otazníků… a to vše jen víc nasvědčuje tomu, že nenajdou způsob, jak by mohla být s Joshuou a že jejich vztah tudíž nemá budoucnost.

Během své toulky Francouzskou čtvrtí potká Amelia další jako je ona sama a začne vážně uvažovat o tom, že se k nim přidá. A pak se seznámí s Gabrielle. Jakýmsi podivným způsobem totiž Gabrielle našla způsob, jak žít alespoň na půl… a za tenhle poloviční život je Amelia ochotna zaplatit jakoukoliv cenu.

Zmítaná mezi dvěma světy se Amelie musí rozhodnout dřív, než se o ni přihlásí duchové podsvětí.

Můj názor: Na druhý díl série Hereafter jsem hodně zvědavá, protože první díl možná nepatřil přímo do top, ale něco na něm bylo. Většinou mě obsáhlé popisy okolí a vnitřních myšlenek postav nudí (ach, nekonečné a příšerně nudné popisy v Deliriu mě nudily snad ze všech knih nejvíc) – ale v tomto případě mě to prostě fascinovalo a vážně bavilo. Navíc je to duchařina, která sice svým způsobem staví na docela provařeném klišé, ale v tomto případě nevíte, jak to vůbec může skončit. Každopádně se ale přesuneme k hodnocení obálky… No, je tam fialová. Tak co myslíte? Muhahááá, fialová! Je to sice spíše taková fotokoláž, ale to mi vůbec nevadí. Líbí se mi postava v bílých šatech a že se vlastně symbolika zachovala.

 
 


Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Simone Sipriano napsal:

    Mne sa obálka takisto veľmi páči. Túto sériu nepoznám, ak mi ostane čas možno ju skúsim 🙂
    Simone Sipriano recently posted..Review: Mechanický anjel (The Infernal Devices #1)My Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..