Trailer Thursday (18)

Freshman Year & Other Unnatural Disasters

Meredith Zeitlin

Kelsey Finkelstein je čtvrnáctiletá a frustrovaná. Pokaždé, když si usmyslí, že svůj život dotáhne k úžasné dokonalosti, jsou její plány zmařeny – jejími nemožnými rodiči, dotěrnými malými sestrami a životem obecně. Ale jelikož první den střední školy se blíží, je Kelsey přesvědčená, že se tentokrát věci změní. Díky pomoci svých tří nejlepších kamarádek – tiché Em, teatrální Cass a divoké JoJo – se připraví na své nové já, rozhodnutá zanechat stopu, která znamená její osud.

Zprvu jde všechno jako po másle – její hlavní nepřítelkyně se přestěhovala na druhou stranu země, což dalo Kelsey skvělou příležitost pro to, aby zazářila ve školním fotbalovém týmu a konečně zaujala kluka, do kterého je už dlouho poblázněná. Ale po chvíli začne jít všechno z kopce, spolužáci touží po pomstě, objeví se záhadný fotograf a řada dalších katastrofických událostí Kelsey jen utvrzují v tom, co věděla už dávno… když Kesley chce mít něco perfektní… neznamená to, že to chce i celý svět.

Téhle knihy jsem si všimla už dávno díky obálce a zařadila jsem si ji do své to-read poličky. Ovšem až teprve nedávno jsem narazila na samotný trailer ke knize. A ten se mi prostě okamžitě zalíbil.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..