Trailer Thursday (17)

The Selection

(The Selection #1)

Kierra Cass

Pro třicet pět dívek je Výběr životní šancí. Možností uniknout životu, který jim byl nalajnován už od narození. Možností být vtažena do světa třpytivých rób a drahých šperků. Možností života v paláci a soupeření o srdce úžasného prince Maxona.

Ale pro Americu Singer je Vybrání jen noční můrou. Znamená to, že musí opustit svou tajnou lásku, Aspena, který není ze stejné společenské vrstvy jako ona. Musí opustit domov a vstoupit do tvrdé soutěže o korunu, o níž ani nestojí. Život v paláci je navíc okořeněn neustálými útoky rebelů.

A pak America potká prince Maxona. Postupně začíná pochybovat o svých plánech do budoucna. Pochopí, že život, o kterém vždycky snila, se neslučuje s tím, co ji nejspíš čeká.

O této knize jsem vás už informovala, ale nově se objevil také trailer. Ten jsem vám chtěla ukázat hlavně proto, že se televizní stanice The CW rozhodlo natočit pilotní díl svého nového seriálu právě na základě této knihy. Ještě není stoprocentně potvrzené, že se seriál opravdu bude natáčet. Uvidíme. Co vy na to?

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

3 Responses

 1. Mischa napsal:

  Upřímně se mi ta anotace vždy zdála značně pochybná. 😀 Navíc se mi moc nelíbí přístup autorky ke čtenářům, kteří knihu ohodnotili negativně. Ale uvidím, někdy mě možná přemůže zvědavost. 😀
  Mischa recently posted..Update za duben (4)My Profile

 2. Skříteček2 napsal:

  Vyšla ta knížka v češtině? Celkem bych si ji přečetla. Pokud se seriál točit bude, zřejmě bych se podívala aspoň na pilotní díl, CW má dobré (:-D) seriály.
  Skříteček2 recently posted..Vtip týdne 37My Profile

 3. Nells napsal:

  Vypadá to zajímavě, bude nebo je kniha v češtině???
  Nells recently posted..Klub knihomolů 2 DŮLEŽITÉ ČTĚTEMy Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..