Posuď knihu podle obalu (72)

Název knihy: Hlad jako žádný jiný

Autor: Kresley Cole

České datum vydání: červen 2012

Česká anotace: Vlkodlak Lachlain MacRieve je už víc než sto let týraným vězněm upírů. Jednoho dne vycítí, že se objevila žena, která byla stvořena pouze pro něj. Využije chvilkové nepozornosti trýznitelů, vysvobodí se z okovů a vydává se na cestu do Paříže. Tam sice stopu ztrácí, ale nenechá se odradit a hledá svou vyvolenou ženu dál. S hrůzou zjišťuje, že je jí upírka Emmaline Troyová. Lachlain ovšem netuší, že Emma je napůl upírka, napůl valkýra. Unese ji k sobě domů, do Skotska.

Při společném životě pak poznávají nejen jeden druhého, ale i každý sám sebe. Plachá a bázlivá Emma se proměňuje v silnou ženu, která ví, co chce. Lachlain je původně odhodlaný, že ji prostě přiměje k tomu, aby žila po jeho boku, ale ve hře zdaleka nejsou pouze jeho přání.

Upíři navíc zjistí, kdo Emmaline je, a chtějí ji získat pro sebe…

Můj názor: O tuhle knihu jsem se zase tolik nezajímala, dokud jsem neuviděla českou obálku. Podobný obrázek jsem sice viděla už na jiné obálce, ale to bývá u obálek zcela běžné. Používají se stejné obrázky z databank, jen jsou pak nějak ještě odlišeny. Každopádně se mi česká obálka vážně líbí. Líbí se mi barevné provedení, zvolená fotka a i na ten font písma jsem si docela zvykla. Když ji člověk porovná s originální, je vidět, že jsme na tom rozhodně líp.

 
 


Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

2 Responses

  1. Mischa napsal:

    No nevím, no. Mně se tyhle typy obálek nikdy moc nelíbily. Musím ale souhlasit s tím, že (alespoň o trošku) lepší jak originál je.
    Mischa recently posted..Posuď knihu podle obalu #11My Profile

  2. Freckles napsal:

    U téhle obálky se nějak nedokážu rozhodnout. Na jednu stranu mi přijde docela laciná a od pohledu červená knihovna, na tu druhou… kdyby tam nebyl ten měsíc (nebo je to divná oranžová koule?) byla by moc hezká. Asi se mi tam nelíbí ten „měsíc“. Ale férově říkám, že je to lepší než originál a Baronet se zlepšuje 🙂
    Freckles recently posted..Autogramiáda Christophera Paoliniho v PrazeMy Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..