Májový knižní hop – přihlášení

Už během Velikonočního hopu jste se mě ptali, jestli bude ještě nějaký. Takže ano, bude. Májový. Bude to ovšem můj poslední hop před tím, než se vrátím ze zahraničí. Takže jakmile se v září vrátím, můžete se těšit na krapet speciální hop. Už jenom proto, že mám v plánu si pro vás něco dovézt. Co? Tak to je tajemství. Ale teď přejděme k našim klasickým přihlašovacím věcem. Tudíž, jste-li bloger, chcete-li si zvýšit návštěvnost a máte-li chuť někoho potěšit. Přihlaste se!

Jaká jsou pravidla:

+ Tento linkovač slouží POUZE pro bloggery (a autory knih, pokud mají zájem se zapojit)! Čtenáři dostanou svou šanci až při začátku hopu.

+ Do linkovače dejte link na váš blog, POUZE název svého blogu (stránky), do závorky pak, jestli se jedná o CZ nebo SK soutěž nebo obojí – (CZ), (SK), (CZ & SK). Usnadní to tak čtenářům soutěžení.

+ Přihlašování je spuštěno ode dneška do 30.4.2012. Pak se linkovač uzavře.

+ Po přihlášení si vezměte obrázek hopu (nahoře), který MUSÍTE mít uveřejněný v bočním menu blogu a který by měl odkazovat na váš příspěvek. Samozřejmě tento příspěvek zatím nemáte, takže si do menu uveřejníte pouze obrázek. Později z něj pomocí tagů <a href=“přímý_link_na_váš_příspěvek„><img src=“adresa_obrázku“ width=“80% /></a> budete na příspěvek odkazovat.

+ Pak si vezmete link, který uveřejníte pod svůj příspěvek do hopu (pod váš text), aby mohli čtenáři odhopkat na další blog. Pro ty, kteří nemají zkušnosti s linky – pro uživatele Bloggeru/Wordpressu je Code n.3 (ten dáte do HTML kódu stránky, v Bloggeru je to Upravit HTML), pro uživatele Blogu/Pise/a já nevím co ještě pak Code n.2

+ Pokud jste z toho kódování zmatení, nevadí. Můžte jednoduše v den začátku odkázat na můj hopkací příspěvek (tedy ten uveřejněný 1.5.2012., ne tento, tenhle slouží pro vás).

Takže repete: Přihlásíte se, vezmete si obrázek, vezmete si link

+ V příspěvku, který uveřejníte 1.5.2012 (!) odkážete na můj blog, jakožto na pořádajícího.

+ Pravidla soutěžení si stanovujete sami. Je mi jedno, co si dáte jako podmínky a je mi jedno o jaký druh knihy se bude soutěžit. MUSÍ to ale být kniha. Pokud chcete ke knize něco přidat, jak je libo. Může se soutěžit i o více knih. Tohle nechávám na vašem uvážení.

+ Příspěvek uveřejníte 1.5.2012. V ten den začíná soutěžení a končí 15.5.2012.

+ Jméno výherce – či výherců – zveřejníte na svém blogu do 20.5.2012. Samozřejmě pokud nebudete moci dodržet termín, nikdo vám hlavu neutrhne 🙂

Máj je prý lásky čas. Tak pokud máte nějakou drahou polovičku, nezapomeňte jí prvního května popadnout a pořádně políbit pod rozkvetlou třešní. A vy, co nikoho takového nemáte, taky někoho popadněte a polibte.


Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

2 Responses

  1. Houp napsal:

    Tak to je skvělá zpráva! 😀 Už se moc těším, třeba bych už mohla něco vyhrát. ;))

  2. Simone Sipriano napsal:

    Super, určite sa zapojím, ale je otázne či aj niečo vyhrám 😀
    Simone Sipriano recently posted..Review: ŠkaredíMy Profile

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..