Velikonoční knižní hop – přihlášení

Přichází na řadu již čtvrtý knižní hop, alias velké knižní soutěžení – tedy, pokud se nás nashromáždí víc než 5 blogerů 😀 Abyste si měli kam hopkat a mohli tak objevit knižní blogy, o nichž jste dříve neměli ani ponětí.

Jaká jsou pravidla:

+ Tento linkovač slouží POUZE pro bloggery (a autory knih, pokud mají zájem se zapojit)! Čtenáři dostanou svou šanci až při začátku hopu.

+ Do linkovače dejte link na váš blog, POUZE název svého blogu (stránky), do závorky pak, jestli se jedná o CZ nebo SK soutěž nebo obojí – (CZ), (SK), (CZ & SK). Usnadní to tak čtenářům soutěžení.

+ Přihlašování je spuštěno ode dneška do 31.3.2012. Pak se linkovač uzavře.

+ Po přihlášení si vezměte obrázek hopu (nahoře), který MUSÍTE mít uveřejněný v bočním menu blogu a který by měl odkazovat na váš příspěvek. Samozřejmě tento příspěvek zatím nemáte, takže si do menu uveřejníte pouze obrázek. Později z něj pomocí tagů <a href=“přímý_link_na_váš_příspěvek„><img src=“adresa_obrázku“ width=“80% /></a> budete na příspěvek odkazovat.

+ Pak si vezmete link, který uveřejníte pod svůj příspěvek do hopu (pod váš text), aby mohli čtenáři odhopkat na další blog. Pro ty, kteří nemají zkušnosti s linky – pro uživatele Bloggeru/Wordpressu je Code n.3 (ten dáte do HTML kódu stránky, v Bloggeru je to Upravit HTML), pro uživatele Blogu/Pise/a já nevím co ještě pak Code n.2

+ Pokud jste z toho kódování zmatení, nevadí. Můžte jednoduše v den začátku odkázat na můj hopkací příspěvek (tedy ten uveřejněný 1.4.2012., ne tento, tenhle slouží pro vás).

Takže repete: Přihlásíte se, vezmete si obrázek, vezmete si link

+ V příspěvku, který uveřejníte 1.4.2012 (!) odkážete na můj blog, jakožto na pořádajícího.

+ Pravidla soutěžení si stanovujete sami. Je mi jedno, co si dáte jako podmínky a je mi jedno o jaký druh knihy se bude soutěžit. MUSÍ to ale být kniha. Pokud chcete ke knize něco přidat, jak je libo. Může se soutěžit i o více knih. Tohle nechávám na vašem uvážení.

+ Příspěvek uveřejníte 1.4.2012. V ten den začíná soutěžení a končí 10.4.2012.

+ Co se týče zveřejnění jména výherce… tentokrát by bylo fajn, kdyby se příspěvek o vylosování vítěze objevil do 15.4.2012.

Budu ráda, když se nás zapojí co možná nejvíde. Přece jenom se náš počet neustále zvyšuje a ne o všech blozích a jejich pisatelích víme (ať už blogujete na poli Bloggeru, klasického Blogu, anebo někde úplně jinde). Tohle je pro vás skvělý způsob, jak se mezi ostatními zviditelnit.

 


Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

8 Responses

 1. Awekki napsal:

  Uvažuju o tom, že se zúčastním. Bohužel jsem až do 17. mimo ČR. Nevadilo by, kdybych vítěze zveřejnila až pak?

 2. Nikki Finn napsal:

  Už jen kvůli tomu kjůt obrázku 😀
  Nikki Finn recently posted..Far From YouMy Profile

 3. Paži napsal:

  Ahojky, chci se jen omluvit, že obrázek do postraního menu se mi nějak nechce načíst, ale bude se snažit ho tam co nejdřím narvat 😉

 4. KristianaAlex napsal:

  Tedy nás je 🙂 To jsem nečekala, že se zapojí tolik blogerů 😀 A to ses Syki bála, aby bylo alespoň pět 😉
  KristianaAlex recently posted..Review: SestraMy Profile

  • Syki napsal:

   No, mám už své zkušenosti. Sama se divím, že se tolik lidí přihlásilo, ale těší mě to 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..