Trailer Thursday (10)

Partials

(Partials #1)

Dan Wells

Lidstvo je téměř zničené po válce s částečnými, inženýrsky sestavenými organickými bytostmi, které se podobající lidem. Válka zdecimovala světovou populaci a snížila ji na pouhých několik desítek tisíc díky válečnému viru, vůči němuž je imunní jen zlomek přeživších, kteří se shlukli v Severní Americe na Long Islandu. Hrozba od částečných je stále bezprostřední, ale co je horší, žádné dosud narozené dítě nebylo vůči viru imunní více než deset let. Čas lidstva se krátí.

Když se šestnáctiletá Kira dozví o těhotenství své nejlepší kamarádky, je rozhodnutá najít řešení. Pak jedno ukvapené rozhodnutí donutí Kiru uprchnout z komunity s tím nejnemožnějším spojencem. Zatímco se zoufale snaží zachránit to, co z její rasy zůstalo, dozví se pravdu o tom, že přežití lidí i částečných závisí na tom, jestli dokáže klást ty správné otázky a odhalit prapůvod války.

Na tuto knihu se už dlouho těším, prvně mě zaujala svou obálkou, pak svou anotací a nakonec jsem viděla také samotný trailer, kretý je pojat jako reklama. Což je velice originální. Kniha má také hodně pochvalných hodnocení a já jsem vážně zvědavá, jak mi sedne.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

3 Responses

  1. Mischa napsal:

    Já si knihu už koupila a moc se těším, až mi dorazí… Pokud to teda vůbec pošlou, moc dlouho jim to trvá. 😀

    • Syki napsal:

      Koupila sis na BD? No já se na ni dost těším, přece jenom ji napsal chlap (teda doufám :D), takže to bude jiné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..