>Waiting on Wednesday (44)

>

Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine. Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si chcete přečíst. Pro tuto středu vybírám:

Sweet Evil

Wendy Higgins

Co kdyby existovali dospívající, jejichž život by doslova závisel na špatném vlivu? Tohle je totiž život synů a dcer padlých andělů.

Anna, něžná dívka z jihu, se narodila se šestým smyslem, který jí umožňuje vidět a cítit emoce ostatních lidí. Ví, že s ní není něco v pořádku a že ji to až nevysvětlitelně silně táhne k nebezpečí. Jenže objeví pravdu o svém děsivém původu až ve chvíli, kdy oslaví své šestnácté narozeniny a potká oslňujícího Kaidana Rowea. On je právě ten typ kluka, před kterým vás váš otec varoval. Škoda jenom, že nikdo nevaroval i Annu.

Výlet napříč státy donutí Annu a Kaidana čelit realitě, že naděje a láska pro jejich druh nejsou možné. A když nastane čas, kdy se Anna musí postavit svým démonům… vybere si svou zář nebo své rohy?

Tato kniha mě nejdříve zaujala svým obsahem, protože obálka byla odhalena až někdy v poslední době. Má vyjít 1. května 2012 a já jsem zvědavá, co se z toho nakonec vyklube.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

1 Response

  1. Anonymous napsal:

    >Hm….Vypadá to úžasně!Obálka je super a téma taky. A hlavně se mi líbí Kaidan 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..