Posuď knihu podle obalu (45)

Název knihy: Zlodějka duší
Autor: Kiersten White

České datum vydání: 17.11.2011

Česká anotace: Hrdinka románu Evie má velice zvláštní povolání: pracuje v Mezinárodní agentuře pro zadržování paranormálů. Běžně se vídá s upíry a vlkodlaky, její nejlepší přítelkyně patří mezi mořské panny a nová láska je vodouch – paranormál, který na sebe dokáže brát nejrůznější podoby.

Nic na paranormálních tvorech ji nemůže překvapit a zaskočit. Paranormálové jí vlastně připadají normální a agentura jí nahrazuje rodinu, o kterou přišla. Trochu jí vadí, že je ochuzena o běžné radosti svých vrstevníků, ale vede vcelku spokojený život. To se však má brzy změnit. Paranormálové začínají z neznámých důvodů umírat a kolem Evie se začínají dít podivné věci. Potom se na scéně objeví Zlodějka duší a Evie jde o život.

Můj názor: Tuhle knihu jsem asi tak před rokem začala číst, ale po první kapitole jsem toho musela nechat. Nějak mě to nedokázalo chytit. Nejspíš to bylo i tím, že vážně nemám zrovna v oblibě vílí světy. Ale i tak jsem rozhodnutá si ji přečíst. Už kvůli té nádherné obálce. Nejsem si sice moc jistá tím, nakolik obálka odpovídá obsahu knihy, ale co. Líbí se mi melancholické pojetí barev. Palec nahoru za to, že Češi zachovali originální obálku. Slováci se knihy ve slovenštině mohou dočkat už 31.10.2011. Zase o chloupek dřív, než my.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

5 Responses

 1. Houp napsal:

  >Opravdu super obal. Líbí se mi a docela i ten obsah mě zaujal ale nevím, jestli mě to chytí i ve vnitř. Pokud se ke knížce nějak dostanu rozhodně jí začnu číst.

 2. alipeli napsal:

  >Mě ta knížka přijde během příštího týdne, takže uvidím. Taky ji budu mít hlavně díky té obálce, někomu se prostě povedla

 3. Sue napsal:

  >som rada že aj česi ponechali originál obálku lebo sa mi veľmi páči 🙂

 4. Neliss napsal:

  >Znie to zaujímavo, tak uvidíme, chystám sa na originál.^^

 5. Astesia napsal:

  >Hmm žeby mi zaparkovla v poličke? 😀 je važne krasna a aj anotácia je vskutku zaujímavá a kedže mam čitatelský absták asi si pobežím do kníhkupectva 😀 popripade počkkam na nejaké tie prvé recenzie a pobežím až potom 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..