Posuď knihu podle obalu (33)

Název knihy: Spider’s Bite
Autor: Jennifer Estep
Datum vydání: 26.1.2010

Anotace na Goodreads: Jmenuju se Gin. A zabíjím lidi.

Říkají mi Pavouk. Jsem ten nejobávanější vrah na jihu – když zrovna nepracuju v Pork Pit, nejlepším grilu v Ashlandu. Ovládám elemen kamene, takže slyším cokoliv od šepotu štěrku pod nohama až po vibrace hor nade mnou. Má ledová magie se taky hodí. Ale nepoužívám své nadání v práci, pokud opravdu nemusím. Říkejme tomu profesionální hrdost.

Jenže člověk, který ovládá vzduch, nemilosrdně zavraždil mého přítele a já jsem rozhodnutá se pomstít. Zničím každého, kdo se mi dostane do cesty – dobrého, nebo špatného. Možná vypadám dobře, ale pořád jsem jedna z těch zlých. Což je důvod, proč jsem se dostala do problémů ve chvíli, kdy neodolatelný detektiv Donovan Caine souhlasil, že mi pomůže.

Poslední věc, kterou zabiják jako já potřebuje, je bojovat s magií mnohem silnější, než je má vlastní… obvzlášť když mě Donovan chce mít stejně mrtvou, jako mí nepřátelé.

Můj názor: Tuhle sérii jsem si koupila na BD a nedávno mi dorazila domů. Tohle je obláka prvního dílu. Série mě zaujala hlavně svými obálkami. Moc se mi líbí. Synopse knihy s obálkou pěkně koresponduje. Gin je zabiják, za zády má dýku. Líbí se mi barevné provedení a hlavně ten font. Jsem poravdu zvědavá, jak dobrá tato série bude.

Pokud vás toto mé meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se na informace a přidejte svůj link na příspěvek tady pomocí tohoto formuláře.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

7 Responses

 1. Syki napsal:

  >To jsem jenom ráda 🙂 Pro lepší orientaci můžeš link na svůj příspěvek přidat nahoru do linkovače, jako to děláme běžně.

  Jinak přeju hodně úspěchů a chutě do blogování 🙂

 2. Sue napsal:

  >už som ho tam pridala 🙂 mohla by som požiadať o radu? 🙂 ako si dala do postu ten linkovač? v blogovaní som nová a naozaj neviem ako sa to robí :/

 3. Syki napsal:

  >Vidím, že jsi na to už přišla 🙂 Kdyby sis nevěděla s něčím rady, nebo tě něco zajímalo, klidně mi napiš.

 4. Sue napsal:

  >ja som myslela ako si do postu dala ten linkovač 🙂 lebo aj ja mám vlastné meme a tiež by som si to k tomu rada pridala 🙂

 5. Syki napsal:

  >Jo takhle 🙂 No, vytvořila jsem si účet na http://www.inlinkz.com/ a tam tě to pak navede při tvorbě linkovačů, včetně potřebných kódů, které pak vložíš do stránky (ale do verze postu v HTML).

 6. Sue napsal:

  >dakujem veľmi pekne 🙂 funguje to 🙂 a to mi potom stačí ten istý kod dávať aj do ostatných postov toho istého meme teda každý týždeň?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..