Letní obálky (7)

Můj sedmý příspěvek do speciálního letního meme. Cílem je vybrat si jednu, dvě, maximálně tři knižní obálky, které nám nějakým způsobem evokují léto, čas odpočinku a dovolených.

Halo

Alexandra Adornetto

Bethany je spolu se svou andělskou sestrou a bratrem seslána na zem, aby očistili pozemský svět od vlivu temna. Mladá, světem nepolíbená Beth, se ovšem zamiluje do smrtelníka.

Entwined

Hearher Dixon

Azalea je v pasti. A to si myslela, že ji čeká zářivá budoucnost… plná krásných šatů, temperamentních nápadníků, bálů plných tanečníků… Všechno je najednou pryč. Za vším stojí Správce…

So Shelly

Ty Roth

John Keats až doteď balancoval na okrajích víru, kterým je jeho spolužák a literární zázrak Gordon Byron. Do chvíle, kdy jejich společná kamarádka, Shelly, utone při plachtění.

Halo mi vždycky připomínalo jasné letné poledne, kdy sluníčko září a hřeje a vytváří takové hezké světelné prstýnky. Škoda jen že to letošní léto je spíš chmurné. Entwined mi připomíná bludiště, které bývá u zámků a v okrasných zahradách, které se vždycky v létě rozkvetou. So Shelly mi navozuje přesně tu pochmurnou náladu, která nás celé letní prázdniny provází.

Pokud vás letní obálkové meme zajímá, podívejte se sem.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

2 Responses

  1. luckily napsal:

    >Nejvíce se mi líbí asi obálka od Halo, vyvolává ve mně letní náladu. A popis knížky se mi taky moc líbí, tak snad u nás taky vyjde..:)

  2. Syki napsal:

    >Halo u nás vyjde letos v listopadu pod názvem Zář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..