Posuď knihu podle obalu (32)

Název knihy: Nevinné
Autor: Sara Shepard
Datum českého vydání: prosinec 2011

Česká anotace: Každý má co skrývat.

Čtveřice roztomilých malých lhářek dokazuje, že stále umí pěkně zlobit. Alison DiLaurentisová zmizela, ale A. posílá vzkazy pro Arii, Emily, Hannu a Spencer pořád dál. Připomíná jim tajemství, která znala jen Alison – a to není jediná věc, která Lhářky trápí.

Aria bojuje s vědomím, že kdyby něco špatně řekla, může svou rodinu rozprášit lusknutím prstu. Kromě toho si zahrává s velmi nebezpečnou, a o to neodolatelnější, novou láskou.

Přesvědčte se, co se bude dít, když čtyřem roztomilým malým lhářkám začne pravda šlapat na paty.

Můj názor: Na druhý díl série Roztomilé malé lhářky se opravdu těším. Ale očekávala jsem, že pokračování bude mít stejně pěknou obálku jako díl první. Bohužel se tak nestalo. Místo seriálových představitelek jsme na obálku dostali Demi Lovato – nechápu proč. I když ta Demi ještě půl bídy, ale ten fialový kouř v kombinaci s křiklavou oranžovou, to je to, co mě na obálce nejspíš zaráží a dráždí nejvíc. Možná to jenom na obrázku vypadá tak šíleně a ve skutečnosti bude kniha opravdu hezká. Určitě se nenechám odradit obálkou a knihu si koupím, protože mě Sara svým prvním dílem přesvědičla a rozhodně nadchnula.

Pokud vás toto mé meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se na informace a přidejte svůj link na příspěvek tady pomocí tohoto formuláře.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Teresinha napsal:

    >To bude asi inspirace z téhle edice: http://www.bookdepository.com/Pretty-Little-Liars-Flawless-v-2-Sara-Shepard/9781907410727
    ale Demi Lovato taky nechápu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..