>Pretty Little Liars jako seriál

>

Myslím, že o tomhle seriálu jste už určitě slyšeli. Na svém blogu jsem na něj dost upozorňovala, takže si myslím, že vám zmínka o něm neunikla. Pretty Little Liars je seriál na základě stejnojmenné série od Sary Shepard. Nedávno se ve Státech rozběhla jeho druhá řada.

Celá knižní série má naplánovaných 12 knih a je ve světě velice oblíbená. U nás ji v češtině začalo vydávat nakladatelství BB/art.

Knihy:

#1 Roztomilé malé lhářky (Pretty Little Liars)
#2 Nevinnost (Flawless)
#3 Perfect
#4 Unbelievable
#5 Wicked
#6 Killer
#7 Heartless
#8 Wanted 
#9 Twisted
#10 Ruthless
poslední dva díly ještě nemají název
#11 PLL
#12 PLL

Druhého dílu se v češtině dočkáme v listopadu, třetího a čtvrtého dílu napřesrok.

Před rokem jich bylo pět. Alison, Spencer, Emily, Aria a Hanna. Během jednoho večera se však Alison ztratí a ani roční pátrání nenapoví, co se mohlo stát. Během roku se zbylé čtyři odcizily a zjistily, že je pohromadě držela jen mrtvá Alison. Brzy se však objeví její tělo a dívkám začnou chodit zprávy s největšími tajemstvími. Kdo jim všem píše a proč? Jak Alison zemřela? Komu prozradila všechna ta tajemství? A jsou vlastně tyhle sladké „šestnáctky“ tak nevinné, jak na první pohled vypadají?

Zdroj: CSFD.cz

Trailer

Promo postery

Pár fotek ze seriálu

První knihu jsem četla a musím říct, že se mi velice líbila. Na její recenzi se můžete podívat tady. Na pokračování se moc těším a jsem zvědavá. Kniha byla opravdu kvalitní, seriál je výborný. Rozhodně se na něj podívejte.

Profil na IMDB
Profil na CSFD
Sara Shepard
Československý fanweb

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

4 Responses

 1. Alena napsal:

  >prosimtě jak moc se liší knížka a seriál?

 2. Syki napsal:

  >Ali, v knížce postavy vypadají trochu jinak, ale obsahově se od sebe kniha a seriál příliš neliší. Kniha je to opravdu výborná a stojí za přečtení. Sara píše vážně dobře a poutavě. Dozvíš se toho o postavách víc než ze seriálu. Já mám ráda knihy i seriál.

 3. Kay napsal:

  >Já jen souhlasím! mám přečtených 5 dílů a rozečtený šestý….prvni dil stal ze začátku za prd…ale pak se mi začal libit a bylo to super…:) knížky se sice moc neliší, ale seriál je ve druhé serii jakoby 6.díl knížky a přitom v seriálu toby žije a v knížce ve druhém díle umřel…nebo kluci…střídají se různě, a ne v pořadí tak jak mají a nebo je to celé vynechané…ale rozhodně se to podobá víc, než třeba GOSSIO GIRL nebo the vampire diaries…:)

 4. Anonymous napsal:

  >takže další díl knihy vyjde v listopadu?:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..