CooBoo pro nás chystá plno knih…

Vypadá to, že nám na českém trhu konečně vzniká nakladatelství, které se bude zabývat výhradně YA knihami. No není to skvělá zpráva? Já myslím, že naprosto!

V nakladatelství byli tak hodní, že mi odpověděli na několik mých otázek. Za tyto odpovědi bych velice ráda poděkovala paní T. Peckové a R. Potměšilové. Díky nim mám pro vás spoustu novinek!

Druhý díl Tajného kruhu, by měl v češtině vyjít ještě tento rok a to v druhé polovině července! Kniha se mi opravdu líbila a neměla by vás minout. Tahle série je rozhodně lepší, než Upíří deníky. Druhý díl série Glee, s podtitulem Studentská výměna, vyjde začátkem června. Už se těším, až si o svých oblíbencích přečtu něco nového.

Dále nakladatelství CooBoo chystá novou sérii Imaginární nepřátelé, z pera Barryho Hutchisona. Série má podle Goodreads 3 díly a řadí se do hororového žánru, takže jsem dost zvědavá, co se z knih vyklube. Hodnocení na GR je dost vysoké. První díl nejspíš vyjde v květnu.

Možná si pamatujete, že jsem na FB psala o tom, že se dočkáme české verze knihy Before I Fall od Lauren Oliver. Je to potvrzené, český název zní Chvíle před koncem. A pamatujete si ještě, jak jsem kdysi dávno psala i o sérii The Fallen od Thomase Sniegoskiho, která byla zfilmovaná? Inu, vypadá to tak, že se dočkáme i české verze. Série se v češtině bude jmenovat Padlí andělé.

Dalších dílů se dočkají Demonata a Války čarodějek. Oba první díly sérií mám doma k recenzi a jsem zvědavá, jaké budou. Nedávno jsem i na FB psala, že CooBoo vydalo v češtině první díl L. A. Candy, dočkáme se i druhého dílu.

Ještě pořád nekončíme. Pro romantičtěji založené duše si nakladatelství přichystalo knihu Nick & Norah’s Infinite Playlist, která se dočkala i filmového zpracování. A konečně k nám dorazí i skvělé knihy Sarah Dessen. Má jich na kontě už celou řádku a ve světě jsou velice oblíbené. Můžete se těšit na Ukolébavku. Na motivy dvou jejích knih byl dokonce vytvořen film Láskou praštěná s Mandy Moore v hlavní roli.

A ještě na vás shodím poslední informační bombu. Dočkáme se i překladu knižních bestsellerů jako je Prokletí tygra Colleen Houck a Dračí dívka Sophie Jordan. A k tomu ještě trilogie Rubinrot od Kerstin Gier. Pořádná nakládačka, co? Na co se nejvíc těšíte vy? Já ani nevím, co si pořádně vybrat 🙂

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

12 Responses

 1. Veronika napsal:

  >To je jak druhé Vánoce 🙂 Já nevím, kde na to pořád mám brát peníze 🙂 Ale jinak skvělé zprávy, jen ať překládají…

 2. Kath napsal:

  >Panejo, u teď mám tohle nakladatelství ráda a to to jenom čtu 😀 😀

 3. Nicole napsal:

  >Nick & Norah's Infinite Playlist anoooooo! ^^

 4. Jeanne napsal:

  >Teda, tak to jsou úžasné zprávy, už teď tohle vydavatelství miluju! 😀 Jsem opravdu ráda, že v ČR konečně vyjdou knihy od Sarah Dessen a zvědavá jsem i na Dračí dívku 🙂

 5. Nikki^^ napsal:

  >Tajný kruh, Chvíle před koncem, Dračí dívka a to poslední… Rubinkot (?!). Ou jéé, tak tohle si nenchám ujít :). Díky bože za tohle nakladatelství :D. 🙂

 6. Willinda napsal:

  >No teda, to je většina knížek, u kterých jsem ani nedoufala, že by je u nás vydali! Už teď CooBoo miluju!

 7. Freckles napsal:

  >Bože můj, právě jsem srdeční zástavu radostí! Na většinu těch knih se už teď těším!

 8. cizinka napsal:

  >woooooooooooooow.. 🙂 těším se na všechny! a hlavně knížky od Sarah Dessen

 9. napsal:

  >Pěkné, takže na dlouhou dobu zase bez peněz!! :D:D

 10. Nikki Finn napsal:

  >Dvě slova!!! NO KONEČNĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ 😀

 11. Dinky napsal:

  >Vau, pekne veľa kníh. Moja polička na goodreads to-read tento nápor kníh už asi nezvládne O___o xD. Súhlasím s tebou, človek nebude vedieť čo si má kúpiť ako prvé!

 12. Kerol napsal:

  >Já se rozhodně těším a je to vážně super. Docela bych si ráda přečetla Ukolébavku nebo Dračí dívku, ale je toho hodně, co mě zaujalo. Doma už mám Nich a Norah a už jenom čekám až si na ní udělám čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..