Sladká políbení (13)

Týdenní meme hostované mnou… A dneska vybírám…

Upozornění: Vybrané úryvky můžou případně naspoilerovat děj, proto číst jen na vlastní nebezpečí!

Stínem políbená

Richelle Mead

Ne,” přerušil mě jemně Dimitrij. Naklonil ke mně hlavu, až se naše čela téměř dotýkala. “To se ti nestane. Jsi na to příliš silná. Budeš s tím bojovat, stejně jako teď.”

“To jsem dokázala jenom proto, že jsi byl u mě.” Objal mě a já zabořila obličej do jeho hrudi. “Sama to nedokážu,” zašeptala jsem.

“Ale dokážeš,” ujistil mě. Trochu se mu chvěl hlas. “Jsi silná, strašně moc silná. Proto tě miluju.”

Zavřela jsem oči. “To bys neměl. Stane se ze mě něco hroznýho. Možná už jsem něco hroznýho.” Na mysli mi vytanulo, jak se poslední dobou chovám a na všechny jsem nepříjemná. Jak jsem se pokusila vyděsit Ryana a Camillu.

Dimitrij se ode mě odtáhl a podíval se mi do očí. Vzal mi obličej do dlaní. “Nejsi. Nebudeš,” zašeptal. “Nenechám tě. Ať se stane cokoli, tohle nedopustím.”

Znovu mě zaplavila vlna emocí, ale tentokrát to nebyla ani nenávist, ani vztek. Bylo to hřejivé a krásné a tak hezky mě z toho bolelo u srdce. Objala jsem ho kolem krku a naše rty se setkaly. V tom polibku byla čistá láska, bylo to sladké a blažené, beze stopy zoufalství nebo temnoty. Intenzita toho polibku vzrůstala. Pořád v něm bylo plno lásky, ale vloudilo se do něj i něco víc – něco naléhavého a silného. Elektrické jiskření, které mezi námi před chvíli probíhalo, když jsem s ním zápasila, se teď vrátilo a sevřelo nás.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..