>OŽ Teaser Tour (18)

>

Dneska jsem to nějak zazdila, co 😀 Tak poněkud opožděně, ale přece!

Tvá nejoblíbenější postava a proč?

„Všechny moje postavy jsou moje nejoblíbenější! Nebo bych si alespoň přála, aby to tak bylo. V průběhu času jsem si totiž stačila všimnout, že mám nemilý zvyk upřednostňovat svoje favority. Když pominu Alex – které se jakožto vypravěčce příběhu moje momentální posedlost nemůže dotknout – všichni ostatní chudáčci jsou diskriminovaní postavou, která se mi zrovna v tu danou chvíli zamlouvá nejvíc. Ve výsledku to vypadá tak, že ji cpu, kam se jen dá, protože psát s ní v okolí je nějak lehčí a zábavnější.

Tímhle upřednostňujícím obdobím jsem si prošla téměř se všemi postavami – s některými i několikrát – ale teď už to místo nějakou dobu okupuje Matt. Když se na scéně objevil poprvé, měla jsem v plánu ho nemít vůbec ráda, ale jednoho dne jsem ke svému překvapení zjistila, že se při všech jeho scénách připitoměle uculuju. Naprosto nepozorovaně se mi vloudil do přízně! Části, kde se pošťuchuje s Alex, patří mezi moje nejoblíbenější a píšou se vždycky prakticky samy – takže se nedivte, že jich bude tak hodně. Myslím, že Matt během první knihy ušel velký kus cesty, a ke konci jsem ho už skoro nepoznávala. Líbí se mi, co se z něj vyklubalo, a těším se, až s tímhle jeho novým já budu moct dál pracovat.“

~ … ~

Pokud nevíte, o co jde, podívejte se sem. Příští čtvrtek se těště na další otázku a odpověď. Můžete se podívat i na RC recenzi na Odstíny života!

Stay tuned!

 

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

3 Responses

  1. Anonymous napsal:

    >z té poslední věty usuzuji, že se chystá další kniha.. 🙂 je to tak?? =)

  2. Lu.Lusy napsal:

    >No já ji chystám, ale jestli někdy vyjde, to už je úplně jiný příběh 😀

  3. Anonymous napsal:

    >no to doufám! 😀 Je to super kniha,včera jsem ji dočetla a už se scháním po pokračování 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..