Dnešní Aprílové ceny Knižního webu stojí za to!

Tuhle novinku dneska přináším možná trošičku později, ale až teď jsem se konečně dostala domů a mohla zapnout internet. Jakmile jsem ale zmerčila dnešní aprílové ceny na Knižním webu, musela jsem vám o tom prostě dát vědět!

Knižní web se rozhodl každý den v měsíci dubnu vybrat 40-50 knižních titulů a snížit jejich ceny. Dnešní výběr je více než uspokojivý. Komplet Upířích deníků koupíte o 200 Kč levněji, jednotlivé díly pak až o 50 Kč levněji. Knihy série Krevní pouta až o 70 Kč levněji. První dva díly Hunger Games o 80 Kč levněji, knihy série Odkaz Dračích jezdců až o 100 Kč, stejně tak jednotlivé díly série Stmívání, 3. a 4. díl o Mercedes Thompson jsou také levnější a poslední díl Laury je dokonce za 50 Kč.

Za tyto ceny budou knihy dnes a celý víkend (poznámka: nějak mi nedošlo, že je pátek :D), takže pokud jste s koupí některé z uvedených knih otáleli, teď máte šanci zakoupit knihu levněji.

Aprílové ceny Knižního webu

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

1 Response

  1. Nikki napsal:

    >Děkuju :). A fotit budu do skonání foťáku . Což doufám, že těch pár dní vydrží i když už toho prožil hodně a poslední dobou se zapíná a vypíná kdy se mu chce :D.

    Docela mě lákají Hunger Games, ale první díl mám zatím jako e-book a myslím, že to je takhle lepší protože alespoň ušetřím, i když teda držet tu knihu je mnohem lepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..