>Waiting on Wednesday (12)

>

Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine.  Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si chcete přečíst. Pro tuto středu vybírám:

Roztomilé malé lhářky
Sara Shepard

Nikdy nevěř hezké holce se strašlivým tajemstvím.

Každý má co skrývat – zejména holky ze třetího ročníku střední školy – Spencer, Aria, Emily a Hanna.

Spencer přebrala kluka vlastní sestře. Aria sní o učiteli angličtiny. Emily se zakoukala do té holky, co je na škole nová. A Hanna dělá hrozné věci, aby byla stále krásná. Jenže od doby, co zmizela jejich kamarádka Alison, skrývají všechny před světem jedno mnohem horší tajemství.

Jak to můžu vědět? Jednoduše proto, že o nich vím úplně všechno – co strašného provedli v minulosti, i jaké pavučinky předou právě teď. Ptáte se, co je na tom zajímavého pro vás? Povím vám to.

Jistěže, Alison byla Alison. Její rameno bylo vždycky nablízku, když ses potřebovala vyplakat. Byla to ona, komu jsi volala, aby od nového kluka zjistila, jestli se mu líbíš. Byla to ona, kdo ti popravdě řekl, jestli ti džíny dělají velký zadek. Jenže to byla právě ona, koho se všechny bály. Ali o každé z nich věděla víc než kdokoli jiný. A znala i příběhy, které si všechny přály spálit – stejně jako tělo. Je to příšerná představa, že by Ali mohla být mrtvá, ale… pokud by skutečně byla, jejich tajemství by zůstala skryta.

A tak tomu je už po tři roky.

O téhle knižní sérii vím už strašně dlouho. Věděla jsem o ní dřív, než podle ní začali natáčet seriál. Jen jsem se k jejímu čtení nikdy nedostala. Teď budu mít konečně příležitost, v češtině, a s úžasným coverem. Dost se na ni těším a doufejme, že mě nezklame. Seriál jsem sledovala už přímo v Americe a co jsem se vrátila spíš čekám, až konečně dovysílají všechny díly (což se snad už stalo) a já to dokoukám na jeden zátah.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

3 Responses

 1. Triss napsal:

  >Tento pondelok bola odvysielaná posledná časť série 🙂
  Obávam sa ale, že kniha bude trochu detská, niečo ako Vampírske denníky. Ale určite daj vedieť, ako sa ti páčilo 🙂

 2. Neliss "Nellie" Screamers napsal:

  >No, seriál sledujem, knihu sa nechystám čítam… Radšej.:D

 3. Syki napsal:

  >Já teda nevím a nechám se překvapit 😀 Dneska mi dorazila domů 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..