>Waiting on Wednesday (10)

>

Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine.  Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si chcete přečíst. Pro tuto středu vybírám:

Luxus
Anna Godbersen

Půvabné dívky v krásných šatech, které se baví až do svítání na večírcích, neodolatelní mladíci s prohnaným úsměvem a nebezpečnými úmysly. Drobné lži, temná tajemství a skandální vztahy. Takový je Manhattan v roce 1899…

Manhattanské společenské scéně vládnou Elizabeth a Diana Hollandovy. Když zjistí, že jejich postavení je velice vratké, náhle všichni představují hrozbu pro jejich šťastnou budoucnost. Tenhle vzrušující výlet do věku nevinnosti, který se odehrává ve světě bohatství a klamu, má ovšem k nevinnosti nesmírně daleko.

Tuhle knížku jsem si chtěla přečíst už strašně dávno a už jsem málem sahala po originálu, když jsme zjistily, že se bude kniha v březnu vydávat i u nás. Má jít o Gossip Girl v 19. století… Sice jsem knihy GG nečetla, ani se moc nekoukala na seriál… Ale tahle variace mě hodně láká. Už jenom kvůli těm krásným obálkám, které díky-bohu Češi ponechali stejné (tedy doufám, že je nechají stejné pro všechny díly). Kniha u nás vychází 16.3.!

btw Dneska odpoledne se můžete těšit na mou RC review na Leviatana. Dala jsem si na niíopravdu záležet a je trošku jiná a krapet delší než jsou obvykle mé recenze. Doufám, že si ji přečtete celou a ještě radši budu, když mi zanecháte i komentář 🙂

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

2 Responses

  1. Stormy napsal:

    >Vyzerá to dobre. Možno po knižke siahnem v budúcnosti i ja (samozrejme, keď stenčím svoj zoznam kníh: a teraz je na rade…).

  2. Syki napsal:

    >Já bych o své hromádce knížek mohla taky vyprávět pohádky 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..