Posuď knihu podle obalu (13)

Název knihy: Epic Fail
Autor: Claire LaZebnik
Datum vydání: 2.8.2011

Anotace na Goodreads: Vítetejte na Coral Tree Prep v Los Angeles, kde záleží na tom, co jsou vaši rodiče zač.

Tak například:

 • Jako syn hollywoodské smetánky je Derek Edwards docela dobře považován za prince školy – ne, že by si nějak všímal svých poddaných.
 • Jako dcera nového ředitelě školy Elise Benton zrovna nefiguruje na listě zvaných lidí k obědu.
Když ale Elisina pěkná sestra padne do oka nejlepšímu příteli „prince“, začne Elise trávit hodně času s Derekem, čím proti sobě poštve každou holku na škole. Elise si zakáže propadnout jeho vzácným úsměvům a místo toho se spíše raduje z pozornosti jeho nepřítele – překvapivě okouzlujícímu společenskému vyděděnci Websterovi.

Jenže v tomto zábavném příběhu bojování a flirtování nejsou všichni snobové snobští, ne všichni spratci rozmazlení a pýcha a předsudek se může dostat do křížku s pravou láskou na pěkně dlouhou dobu.
Můj názor: Ano, jde o další moderní převyprávení Pýchy a předsudku a já doufám, že když mě Prom & Prejudice tolik zklamalo, možná mě právě tato verze potěší. Navíc se mi moc líbí název knihy – tohle slovní spojení sama dost často používám 😀 A líbí se mi i ta obálka. Jsem dost zvědavá a doufám, že to celé skončí dobře a bude mě to bavit.

~ … ~

Oznámko
Včera mi chcípnul kabel, takže jsem momentálně bez internetu. Tohle je předpřipravený článek, který píšu z kavárny 😀 Jelikož je víkend, můžu ten internet začít řešit až v pondělí a pak nevím, jak dlouho to bude trvat, než to bude všechno zase v cajku. Možná konečně budu mít doma i tu wifinu! Budu se snažit sepsat nějaké články, ale závisí to také na tom, jestli se dostanu ve škole k internetu. Doufám, že mi za dobu mé „nepřítomnosti“ zůstanete věrní 😀

Dneska odpoledne můžete očekávat recenzi na Modrou krev a snad se mi ještě podaří sepsat post ohledně mé soutěže – viz obrázek nahoře vpravo. Zjistila jsem, že i když jsem odkázaná na internet (protože potřebuju pracovat na věcech do školy, bakalářce a-tak-dále), člověk má bez něj najednou docela dost času. Udělala jsem plno věcí, na které jsem si jinak nenašla chvíli, navíc jsem dočetla jednu knihu, druhou načala a počítám že ji taky brzo dokončím, abych mohla začít zase další…

A venku začalo být docela krásně! Štve mě ale ta jejich předpověď -.- Já totiž už chci a životně potřebuju jaro! Navíc jsem zjistila, že letos budou zjevně IN kostky a kostkované košile! Nejspíš jsem začala udávat i módní trendy, protože jsem si v Americe plno „kostek“ nakoupila. Třeba letos konečně zapadnu a nebudu vyčnívat 😀

Tak se zatím mějte krásně a skládejte básně!

Pokud vás toto mé meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se na informace a přidejte svůj link na příspěvek tady pomocí tohoto formuláře.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

2 Responses

 1. Neliss "Nellie" Screamers napsal:

  >Kniha znie naozaj dobre, môže byť vtipná.:D
  Ach, chudák ty s netom. Ale tak snáď sa čoskoro spraví.:D

 2. Colleen napsal:

  >To zní docela dobře. Uvidíme, jak se na to budu tvářit v srpnu.
  Mimochodem, to jméno autorky mě hrozně rozesmálo 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..