>OŽ Teaser Tour (8)

>

Je tu čtvrtek a víte, co to znamená? Že tu máme čtvrtou zodpovězenou otázku naší Lu.Lusy!

Jak se ti podařilo dát knihu publikovat?

„Já ve skutečnosti nic neudělala, přišla jsem k tomu doslova jak slepý k houslím. Ještě někdy před rokem jsem naříkala, jak jsou moje šance na vydání OŽ hluboko pod bodem mrazu a že žádný nakladatel o mě ani pohledem nezavadí, protože jednoduše nejsem dost dobrá. Takže jsem si zbytečně nepěstovala plané naděje a snažila se být nad věcí.
Říkala jsem si, že píšu hlavně pro radost a že jednou, až to bude hotové, zkusím to třeba někam poslat, kdyby se na mě náhodou rozhodlo usmát štěstí. V té době jsem se taky rozhodla, že by nebylo špatné mít na svoji práci nějakou odezvu, takže jsem OŽ začala e-mailem posílat lidem, kteří si o ně prostřednictvím mé stránky řekli.
Tak se několik prvních kapitol dostalo i do rukou jedné úžasné paní – tímhle jí znovu děkuju – která měla známosti a poslala je do nakladatelství. Tam se to zalíbilo a kontaktovali mě s tím, že by měli zájem, abych to pro ně dopsala. Ani ne za měsíc už jsem měla v ruce smlouvu. Jak jsem řekla, měla jsem jednoduše nehoráznou kliku.“

~ … ~

Pokud nevíte, o co jde, podívejte se sem. Příští čtvrtek se těště na další otázku a odpověď. Můžete se podívat i na RC recenzi na Odstíny života!

Stay tuned!

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..