Posuď knihu podle obalu (11)

Název knihy: Tris and Izzie
Autor: Mette Ivie Harrison
Datum vydání: 11.10.2011

~ prozatím neexistuje oficiální anotace ~
Jedná se o moderní převyprávění německé legendy o Tristanovi a Isoldě. Tris a Izzie je o mladé čarodějnici Izzie, která chodí s Markem Kingem, kapitánem basketbalového týmu a která si myslí, že její život jde docela dobře. Dokud neudělá lektvar láska pro svou nejlepší kamarádku Brangane. Skončí totiž zamilovaná do Tristana, nového kluka na škole.
Můj názor: Obálka knihy je naprosto úchvatná. No řekněte, že ne… Jsem hodně zvědavá, jak se s celým příběhem autorka popere. Jen doufám, že to všechno skončí dobře – víme přece, jak skončila legenda o Tristanovi a Isoldě, že… A taková krásná obálka si zaslouží šťastný konec. Škoda jen, že si na knihu budeme muset počkat až do října.

Pokud vás toto mé meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se na informace a přidejte svůj link na příspěvek tady pomocí tohoto formuláře.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

5 Responses

 1. Triss napsal:

  >Syki, však si chcela pracovať na bakalárke a nie písať na blog! 😉

 2. Syki napsal:

  >Mno… 😀 Já jsem začala… zase… jenže pak mě kamarádi vytáhli ven a domů jsem se vrátila před půlnocí. Pak jsem se zakecala na Skypeu se zámořím, dup… byly tři hodiny ráno… vstávala jsem v 11… odpoledne mi má přijít sestřenka a možná mi vybrakuje knihovničku… a to se ještě přemlouvám, abych tu druhou kapitolu dodělala, protože mám strašnou chuť dočíst si Babe in Boyland! Ještě stránka a půl druhé kapitoly! 😀 😀 😀 Ale já to zvládnu!

 3. Stormy napsal:

  >Obálka je ozaj krásna 🙂 Neskutočne sa mi pozdáva, je taká… romantická? 😀 🙂 Ktovie či je taká kniha i v skutočnosti, akonáhle budem mať čas, určite po nej siahnem 🙂

 4. Nikki napsal:

  >Úžasná obálka ♥ 🙂 Napíšu si to do seznamu knih co prostě musím přečíst :D:)

 5. Triss napsal:

  >Tak pekne čítaj Babe in Boyland, ja som na to zvedavá, dúfam, že to bude vtipné a romantické!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..