Na Valentýna…

Předpokládám, že všichni víte, co je to za den, takže vám nemusím sáhodlouze vykládat historii a tak vůbec. Někdo jej slaví, někdo ne. Říkáte, že je to jenom další stupidní svátek, který nemá smysl slavit a kroutíte hlavou nad těmi, kteří jej vážně prožívají? Je vám v tenhle den smutno, že jste sami a nemáte nikoho, ke komu byste se mohli přitulit? Nebo se trápíte neopětovanou láskou? Hlavu vzhůru. Myslím si, že i když nejste s nikým v páru a nejste zamilovaní, můžete si tento den oslavit hezky po svém. Já si dneska například udělám pěkný den s kamarádkou, kdy budeme sledovat koncerty našich oblíbených zpěváků a skupin. Uděláme si pořádnou dámskou jízdu 🙂 Anebo víte co, můžete dneska třeba svojí mámě či tátovi říct, že je máte rádi. Možná to vyzní strašně klišoidně, ale potěší je to. A pro všechny z vás, kteří máte svou drahou polovičku – užijte si tenhle svátek zamilovaných pořádně!

Ale proč vůbec tento příspěvek píšu… Mám knižní blog, proto bych měla psát o knihách, že? Ano, jdeme na to. Mám ráda plno druhů knih. A stejně jako nejspíše většina z vás, i já mám ráda, když je v knihách nějaká ústřední milostná dvojice, které po celou dobu čtení držím palce, aby jim to vyšlo a na konci jsem ráda, že jsou vážně spolu. Ráda si čtu o šťastných koncích, protože ve skutečném životě je těch špatných někdy až až. A častokrát jsem i já „zamilovaná“ do knižních hrdinů. Autorky je prostě umí vykreslit vážně skvěle. Ale mějme na paměti, že jsou to hrdinové pouze knižní, v reálu je takový možná tak jeden ze sta 🙂 Zajímalo by mě, co vás na romanticky a zamilovaně laděných knihách vlastně baví nejvíc…? Podělte se se mnou o to, co se líbí vám.

Novel Novice si pro nás připravilo několik valentýnek našich oblíbených knih, které můžete poposílat komu chcete. Mně osobně se nejvíce líbí Beautiful Creatures, The Mortal Instruments & The Internal Devices, Matched, Fallen a Harry Potter.

A ke konci tohoto článečku vám dám 3 videa, která se mi tématicky hodí do krámu. Včera jsem byla poněkolikáté v kině na krásné Disneyho pohádce Na vlásku. Možná jsem vám to neříkala, ale zbožňuju Disneyho pohádky. Pokud jste na filmu v kině ještě nebyli, upalujte! Tahle písnička se mi líbila snad ze všech nejvíc:

Píseň a videoklip Firework od Katty Perry jsem po jistou dobu měla i na svých stránkách. Její hudbu a styl mám prostě ráda a tenhle videoklip spolu s celým poselstvím písně se mi moc líbil.

A protože jsem velkým fanouškem seriálu GLEE a poslední díl byl právě valentýnsky laděný, dám sem song, který má v sobě krásné poselství.

Užijte si tento den hezky podle svého. A odpoledne se těště na první teaserovou větu Odstínů života!

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

1 Response

  1. Nicole napsal:

    >Tangled byla úžasná pohádka. ^^

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..