>Waiting on Wednesday (2)

>

Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine.  Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si moc chcete přečíst. Pro tuto středu vybírám:

Meg Cabot
Abandon

Ona ví, jaké to je zemřít. A teď ji chce Smrt zpátky.

Sedmnáctiletá Pierce ví, co se s námi stane, když umřeme.

A taky tak potká Johna Haydena, tajemného cizince, který se vrátil do normálního života – nebo alespoň života, jak jej Pierce znala před nehodou – což by mělo být naprosto nemožné.

I když si myslela, že mu utekla a začala chodit na novou školu na novém místě, ukáže se, že se mýlila. Našel ji.

Co od ní John chce? Pierce si myslí, že ví… tak jako ví, že není žádný její strážný anděl a že jeho temný svět není tak úplně nebe. Ale ona mu nemůže uniknout, protože se ukáže vždycky, když jej vůbec neočekává a když jej potřebuje nejvíc.

Avšak když si dovolí spadnout ještě níž, může se ocitnout na místě, kterého se bojí ze všeho nejvíc. A to je přesně to místo, kam ji John pomalu dostává.

Podsvětí.

Zdroj: Meg Cabot 

Co si budeme říkat. Na tuhle knihu se obrovsky těším! Má vyjít 26. dubna a má se jednat o první díl nové trilogie. Kuloáry se nese, že by se mělo jednat o moderní převyprávění příběhu Persefony. Tu měl podle starověkých pověstí a bájí za manželku bůh podsvětí, Hádes, a držel ji pěkně zkrátka. Ven z podsvětí ji dovoloval vycházet pouze na jaře.

Jsem hodně zvědavá na novou paranormální sérii z pera Meg a doufám, že to bude něco podobného Mediátorovi, kterého jsem si zamilovala.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

Taky by se vám mohlo líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..