Posuď knihu podle obalu (7)

Název knihy: Where I Belong
Autor: Gwendolyn Heasley
Datum vydání: 8.2.2011

Anotace na Goodreads: Život Corrinne Corcoran na Manhattanu si jede přesně ve svých kolejích – do chvíle, kdy jí její otec oznámí, že byl propuštěn a odvlekne ji do Broken Spoke, v Texasu, aby žila u svých prarodičů. Ponechána osudu na veřejné škole a přinucena k brigádě, kde kydá hnůj, je Corrinne pevně rozhodnutá vrátit se zpátky do svého úžasného života, který žila předtím. Ale i když se s nechutí přizpůsobuje – najde si nové přátele a zároveň i nějakou tu lásku – uvědomí si tahle holka z města, že život bez kreditních karet a a nákupní horečky, nemusí být zase tak strašný…

Můj názor: Co si budeme říkat. Není to téma, které by tu už nebylo – ať už v knihách nebo ve filmech. Upřímně, ani nic velkého od téhle knihy neočekávám, ale kdo ji četl, ten s ní byl docela spokojený. A já osobně podobné náměty mám moc ráda. Příběhy, kdy se z rozmazlené holky stane holka normální, se mi moc líbí. A navíc, miluju knihy, které se odehrávají v Texasu. Miluju Texas a kovboje 😀 A ta obálka knihy je taková fajná… Knihu jsem si předobjednala a těším se na ni. Doufejme, že mě nijak výrazně nezklame.

Pokud vás toto meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se sem. Svůj příspěvek přidáte pomocí tohoto nového formuláře. Zadejte název vašeho blogu a link směřující přímo na váš příspěvek s tímto meme.

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

3 Responses

  1. Tarina S. napsal:

    >Jo, zní to v pohodě! 😀 Ta obálka je fajne 😀 Takovýhle knihy mám ráda, takový odpočinkový 🙂

  2. Nicole napsal:

    >Ten kovboj vypadá *cute* 😀

  3. Syki napsal:

    >Jo, že ten kovboj vypadá děsně cute ^^;

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..