My Boyfriends of 2010

Aneb Moji kluci roku 2010…
Všichni knižní blogeři píšou shrnující příspěvky o tom, co se během jejich jednoho  ročního knižního blogování událo, či publikují různé příspěvky s TOP knihami a tak vůbec. Jelikož je moje blogové miminko na světě pouhé tři měsíce, bylo by trochu divné shrnovat jeho roční působení. To si nechám na příští rok. Ale nic mi nebrání v tom, abych uveřejnila taky nějakou svou TOPku.

Knižní hrdinové, po nichž nevzdychaly pouze hlavní hrdinky, ale i já. Nejsou nijak záměrně seřazení. Jejich místo je čistě náhodné, protože nedokážu říct, který z nich byl ten nej. A ani vlastně nechci.

Knihy nemusely nutně vyjít v roce 2010, ale důležité pro mě je, že jsem je já objevila nebo četla právě v tomto roce.

Nevermore
Kelly Creagh
Varen
Ne, že bych měla slabost pro gothické týpky, ale tenhle si mě dokázal naprosto získat. A neskutečně mu fandím.

The Body Finder
Kimberly Derting
Jay
Protože jsem si vždycky přála mít sexy nejlepšího přítele z dětství, který by se o mě staral tak jako on a se kterým bych se pak mohla muchlovat u sebe doma.

City of Bones
City of Ashes, City of Glass
Cassandra Claire
Jace
Kdo by nechtěl mít za klukla tohohle raubíře (:D). I když jsou jeho svaly, ostrý jazyk a veškerý jeho um pouze na stránkách knih, chci ho mít doma.

Fallen, Torment
Lauren Kate
Daniel
Padlý anděl, který byl kvůli své lásce ochotný obětovat úplně všechno a který je ke své vyvolené přitahován po celá staletí. Tomu se říká láska až za hrob.

Vampire Academy, Frostbite, Shadow Kiss, Blood Promise, Spirit Bound, Last Sacrifice
Richelle Mead
Dimitri
Protože bez něj by Rose nebyla taková, jaká je a protože jejich láska byla strašně krásná.
Adrian
Protože mám slabost pro zlé kluky, kteří jsou v jádru dobří, ale kterým se víc líbí hrát toho špatného.

Hush, Hush, Crescendo
Becca Fitzpatrick
Patch
Přestože jsem ho v prvním díle moc nemusela, v druhém mi naprosto učaroval tak, že mi i to jeho přihlouplé jméno přestalo na chvíli vadit.

Strange Angels, Betrayals, Jealousy
Lili St. Crow
Chritophe
Protože se mi strašně líbí jeho starostlivost o Dru. I to, jak se se svými city k ní netají a rve se, jak nejlépe umí. A docela si dokážu představit jeho sexy back… možná i ten front 😀
Graves
Protože je s Dru k sobě něco táhne a ať už jako kamarád nebo jako přítel, je to jeho ochranování k sežrání.

The Iron Knight
Julie Kagawa
Ash
I když mi první díl série zase až tak moc neučaroval, dostal mě alespoň Ash. Chci mít taky svého rytíře v lesklé zbroji, který to s mečem vážně umí. A jak jsem tak z reakce holek vycítila, bude to s ním jenom zajímavější.

Matched
Ally Condie
Ky
Mám slabost pro hrdiny, kteří se postavili systému. Nejsilnější moment pro mě byl, když začal Cassiu učit psát. Navíc je to má první zkušenost s dystopickým knižním světem a tomuhle klukovi moc fandím.

Tak co, jací jsou vaši kluci roku 2010?

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

6 Responses

 1. Judit napsal:

  >Som rada, že si do Matched nenatrepala aj Xandera. Zas nechápem, ako môže niekto tvrdiť, že ho má radšej ako Ky-a keď sa v celej knihe dohromady objavil možno 5krát. Takýto ľudia mi pripadajú, že silou mocou vždy potrebujú držať palce "tým druhým" bez ohľadu na to, akí sú.
  Inak súhlasím so všetkými "sexošmi" a trebalo by mi vážne prečítať Strange Angels 🙂

 2. Nicole napsal:

  >Hele, na toho Varena se už těším!
  Jinak já bych brala i Peetu z HG.. 🙂

 3. Syki napsal:

  >Judit, taky to nechápu. Xander je pro mě prozatím pouze jen hodně dobrý kamarád. Více snad vysvětlím ve své recenzi na knihu… až se k ní dostanu po tom, co sepíšu všechno, co musím a chci 😀

  Třeba se ti Strange Angels bude líbit, třeba ne… Já se ovšem nemůžu dočkat posledního dílu a potřebuju vědět, jak to krucinál skončí a s kým Dru bude 😀

  Nicole, přečti si, přečti… Hunger Games jsem ještě pořád nečetla, ale mám to v plánu v příštím roce, takže jestli je tak dobrý, určitě si zaslouží místo mezi mými kluky příští rok.

 4. Stormy napsal:

  >Myslím si, že si vybrala skvele, i keď nie všetky knihy som čítala, ale týmto si ma tým dostala, takže po nich určite siahnem! 🙂
  Ohľadom Kya: mám ho veľmi rada, ale mám rada i Xandera, i keď nie tak, že wow Xander, ako to je pri Kyovi, alebo ako to povedať – ale teší ma, keď je možnosť niečo ohľadom neho si prečítať 🙂 Mať takého najlepšieho kamaráta… ajajááj 😀

 5. *Emmgirl* napsal:

  >Teda, tak já osobně se těším na všechny, jelikož kromě Patche jsem zatím žádného 'nepoznala'. 😀 Na Nástroje Smrti se ještě nedostalo, teď jsem si udělala odbočku k takovým menším románům a tak se k tomu vrátím až bude čas. 🙂
  Jinak skončilo něco z uvedených knížek happy endem? Jsem hrozná, citlivá. :/

  Jinak přeji Vše nejlepší do Nového roku! 🙂

 6. Syki napsal:

  >Stormy, děkuju za pochvalu, určitě po něčem sáhni a přečti si 🙂

  Mě by spíš zajímalo, jestli bude Xander hrát nějakou výraznější roli i v pokračování, nebo zůstane jenom v prvním díle.

  Emmgirl, z výše uvedených sérii dobře skončí Vampýrská akademie a Nástroje smrti, ostatní série ještě nejsou ukončené. A děkuji za přání, Tobě taky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..