>The Fallen jako film

>

Zase jsem si jen tak brouzdala po internetových vlnách – dělám to hodně často ^^ – a našla něco, co mě zaujalo a řekla jsem si, že o tom poreferuju.

Jde o film jménem Fallen, který byl natočený americkou televizní stanicí ABC v roce 2006, na podkladě knih Thomase Sniegoského… a v hlavní roli najdeme Paula Wesleyho, momentálně známého ze seriálu The Vampire Diaries (také na základě knih).

Proč sem o tom píšu… Kromě toho, že jde o další zfilmování nějaké knihy (což mají fanoušci hrozně rádi… a jsou hrozně naštvaní, když se to prostě nepovede…), jde o jeden z příběhů o padlých andělech. A zrovna tohleto téma je v dnešní době docela oblíbené.

Knihy jsou dohromady čtyři:

Upíři, vlkodlaci a padlí andělé hýbou světem!

O čem to tedy je:
18-ti letý chlapec Aaron – z části človek a z části anděl – se ocitne uprosstřed dávné bitvy Mocných a Padlých andělů, kteří jej chtějí zničit. Na své osmnácté narozeniny se všechno, co doteď Aaron znal, jednou pro vždy změní. Najednou vládne neobyčejnou silou a pronásledují ho divné sny. 

Bezdomovec Ezechiel Aaronovi tvrdí, že je padlý anděl a vysvětlí mu, že je Nephilim – z části člověk a z části anděl, který musí bojovat s armádou andělů, kteří ho chtějí zničit. Aaron nechce věřit, že už celá staletí stojí v centru neukončené bitvy mezi Mocnými a Padlými anděly, které Bůh vykázal z nebe. 

Brzo se ale přesvědčí, že je to pravda, když se okolo něj začnou dít nevysvětlitelné věci, jeho schopnosti se radikálně zvětší a začnou ho pronásledovat úplně neznámí lidé…

Zdroj: CSFD.cz
Film jsem ještě neviděla, knížky jsem nečetla… přesto mám v plánu se na to kouknout. Proč ne, když už podobně zaměřené knihy čtu. Ale v tomto případě se nejedná o spisovatelku, ale spisovatele… A to mě hodně zajímá. Chlapi samozřejmě píšou jinak než ženské a právě proto si chci přečíst, jak se na celou věc s padlými anděly dívá právě chlap.

Pár fotek z filmu

Obrázky z filmu sem dávat nejspíš nebudu, protože některé vypadají hodně směšně 😀 😀 Ani nevím, jestli to třeba vyšlo v češtině. Dost o tom pochybuju. V angličtině se stáhnout dá, ale jestli jsou k němu i titulky, nevím. 

Syki

Nejpohodlněji se cestuje na stránkách knih. A já cestuju velice ráda a často.

You may also like...

4 Responses

 1. h.madlenka napsal:

  >Tak tohle vypadá hodně zajímavě, zvlášť ty knihy! Na film bych se nejspíš podívala jenom kvůli tomu, abych viděla Paula Wesleyho i v něčem jiném než ve Vampire Diaries… Tys ho už viděla? 🙂

 2. Syki napsal:

  >Knihy mě taky docela zaujaly… a to i proto, že hlavním hrdinou je kluk a napsal to chlap ^^

  Filmy (jsou to totiž tři díly, jak jsem dneska zjistila) jsem ještě neviděla. Prozatím jsem si je stáhla a v nejbližší době na to hodlám kouknout. Nejspíš jen v angličtině, nemyslím si, že jsou na to české titulky.

 3. Anonymous napsal:

  >Je to i česky, vysílalo se to na AXN, stačí jen trošku hledat na netu 😉

 4. Syki napsal:

  >Tak já jsem se po tom upřímně moc nepídila 😀 A stačilo mi to bohatě v angličtině 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..